12. Festiwal Biegowy od 10 do 12 września 2021 r.! Biegaj z nami!

 

12. Festiwal Biegowy od 10 do 12 września 2021 r.! Biegaj z nami!


Opublikowane w śr., 25/11/2020 - 20:22

Za nami 11. TAURON Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju, największa tego typu impreza biegowa nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Ponad 3000 biegaczy ścigało się w ramach 22 konkurencji na trasach o łącznej długości ponad 300 km. Ruszamy z zapisami na kolejną edycję święta biegów.

Na 12. Festiwal Biegowy - jedno z największych, a przy tym najwszechstronniejsze wydarzenie dla miłośników ruchu w tej części Europy zapraszamy Was w dniach 10-12 września 2021 r.

Dla biegaczy górskich przygotowujemy kolejne edycje Biegu 7 Dolin na historycznych dystansach: 100 km, 64 km, 35 km.

Ponadto pobiegniemy granią Runka (Runek Run 22 km) i na szczyt Jaworzyny Krynickiej (Bieg na Jaworzynę).

Najtrudniejszą konkurencją Festiwalu pozostaje Iron Run. Biegi uliczne to tradycyjnie Życiowa Dziesiątka – najszybszy bieg na 10 km w Polsce, z atestowaną trasą, Koral Maraton, półmaraton oraz biegi nocne na 5 i 7 km.

Biegi Deptaka to tradycyjnie biegi typu fun run (Bieg Przebierańców, Bieg w krawacie, biegi dzieci do 12 lat (300 i 600m) oraz rywalizacja o sekundy i miejsca w Biegu na 3 km, Biegu na 1 km, Biegu Kobiet.

Ofertę marszów nordyckich Festiwalu Biegowego tworzyć będą Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking oraz Mistrzostwa Polski w Hill Nordic Walking na Jaworzynie Krynickiej.

Opłaty startowe na 12. Festiwal Biegowy mają ponownie trzy progi cenowe. Zmiany stawek nastąpią 1 stycznia i 1 czerwca 2021 r. Przypominamy, że o wysokości opłaty startowej decyduje termin dokonania transferu środków, a nie termin zapisu (po zmianie progu cen kwota naliczonej opłaty startowej zostanie przeliczona wg nowych stawek).

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz online (TUTAJ) oraz w biurze zawodów w miarę dostępności miejsc (obowiązywać będzie tam trzeci, najwyższy próg opłat startowych). Każde zgłoszenie można zmodyfikować samodzielnie poprzez Profil Uczestnika, aż do momentu wniesienia opłaty startowej. Możliwe są też zmiany w zamkniętych już zgłoszeniach – wówczas prosimy o kontakt z biurem organizacyjnym imprezy (zapisy@festiwalbiegow.pl).

Uczestnikom imprezy ponownie dajemy możliwość samodzielnego skompletowania zawartości pakietu startowego (szczegółowa oferta będzie się pojawiała sukcesywnie w ciągu roku) oraz zamówienia dodatkowo płatnego transportu na start Biegu 7 Dolin 35 i 64 km oraz biegu i marszu hill nordic walking na Jaworzynę.

Uczestnicy Iron Run, Biegu 7 Dolin, Runek Run, Koral Maratonu i Półmaratonu ponownie mogą liczyć na bezpłatną koszulkę finiszera – jedyny warunek to ukończenie rywalizacji w wyznaczonych limitach czasowych.

Uczestnicy Iron Run nie płacą dodatkowo za transport na start ultramaratonu i Biegu na Jaworzynę. Tradycyjnie w ramach pakietu startowego Życiowej Dziesiątki jest bezpłatny transport z powrotem na start.

Gorąco zapraszamy na 12. Festiwal Biegowy. Każdy, kto zarezerwuje sobie drugi tydzień września na bieganie, u znajdzie z pewnością coś dla siebie, a prócz sportowej rywalizacji przyjemnie spędzi czas w cudownym Beskidzie Sądeckim!

Szczegóły 12. Festiwalu Biegowego:

  • Regulamin imprezy: TUTAJ
  • Ramowy program sportowy: TUTAJ
  • Formularz rejestracyjny: TUTAJ

Do zobaczenia we wrześniu 2021!

Fundacja „Festiwal Biegów”

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce