30 procent rabatu na Bieg Górski 11 kilometrów. W pakiecie piękna trasa i sportowe emocje

 

30 procent rabatu na Bieg Górski 11 kilometrów. W pakiecie piękna trasa i sportowe emocje


Opublikowane w śr., 02/08/2023 - 14:31

Wrzesień już za moment, a wraz z nim 14 Festiwal Biegowy. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś, bo tylko w tym tygodniu obowiązuje 30-procentowa zniżka na ten i dwa inne dystanse! Wystarczy, że przy rejestracji wpiszesz kod: 3DNIPROMO14FB, a zapisać się możesz klikając tutaj.

Bieg na 11 kilometrów na Festiwalu Biegowym to trasa dla początkujących fanów biegów górskich! Przyjemna, z podbiegami i zbiegami dla każdego, kto ceni sobie bieganie po pięknych, beskidzkich trasach.

Piwniczna Zdrój będzie znów miejscem centralnym, do którego przybędą tysiące miłośników sportów, rodzin i osób, które co roku wracają na Festiwal Biegowy. Tegoroczny, 14. Festiwal Biegowy od 8 do 10 września zaprasza wszystkich do Miasteczka Biegowego na trzydniowe, biegowe święto! 

Ostatniego dnia, czyli 10 września wystartuje Bieg Górski na 11 kilometrów, który dostarczy zawodnikom sporej dawki sportowych emocji! Start planowany jest na godzinę 10 z Piwnicznej Zdroju na Nakle, który jednocześnie jest też metą. Trasa jest wyznaczona w Parku Zdrojowym na zboczach Góry Kiciarz.

Trasa, według specjalistów, jest średniotrudna, górzysta z podbiegami i zbiegami. Najwyższym punkt, na który będą musieli się wspiąć zawodnicy mierzy ponad 600 metrów. Bieg na 11 kilometrów to idealny wybór dla biegaczy, którzy chcą sprawdzić się w biegach górskich, a dystans na 23 kilometry jest jeszcze przed nimi. 

W ubegłym roku najlepszy okazał się Sławomir Prętnik z czasem 49:47, drugi był Piotr Kita, trzeci Kacper Pałka. Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Maria Bahranowska, druga na podium stanęła Kinga Sędzik, a trzecia była Roksana Orzyszek.

- Biegłem już w przeszłości na 100 kilometrów i w maratonie. Teraz postanowiłem wystartować w biegu górskim na 11 km. Biegam od 44 lat, więc będzie dobrze! - mówił przed startem jeden z zawodników. (opr. Monika Leśniak) fot. Festiwal Biegów

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce