59 biegaczy powalczy o Toyotę Yaris w II etapie konkursu

 

59 biegaczy powalczy o Toyotę Yaris w II etapie konkursu


Opublikowane w ndz., 04/10/2020 - 12:18

Główną nagrodą Festiwalu Biegowego jest nowiuteńka Toyota Yaris warta 64 500 zł. Jej fundatorem jest producent lodów Koral.

Wczoraj zakończyliśmy przyjmowanie odpowiedzi w konkursie, w którym wygrać można ten samochód. Otrzymaliśmy 59 komplety poprawnych odpowiedzi. Wszyscy, którzy zostali zakwalifikowani do etapu II otrzymali wiadomość mailową - koniecznie sprawdźcie więc swoje skrzynki (na wszelki wypadek również te ze spamem). Uczestników finału konkursu zapraszamy pod scenę o godz. 15:00. Około godz. 15:50 planowane jest rozstrzygnięcie konkursu. I pamiętajcie: wyczytana osoba będzie miała tylko pół minuty, żeby dotrzeć na scenę!

Nagrodę można zobaczyć na krynickim deptaku. Żeby łatwiej ja było zauważyć – obok ustawiono dwa parasole promujące lody Koral.

PPL Koral to firma rodzinna z polskim kapitałem, największy producent lodów w Polsce. Z nieukrywaną dumą wspiera inicjatywy, które mają na celu spopularyzowanie idei zdrowego trybu życia, tak jak w przypadku Festiwalu Biegowego, który z powodzeniem udaje się wspierać od początków jego istnienia czyli od 11 lat.

Jakie są zasady konkursu? Dlaczego w tym roku prowadzimy go na innych zasadach? Tego dowiecie się tutaj:

http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/wygraj-samochod-konkurs-na-nowych-zasadach#.X3mb8OdxfIV

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce