Wygraj samochód. Konkurs na nowych zasadach

 

Wygraj samochód. Konkurs na nowych zasadach


Opublikowane w sob., 03/10/2020 - 18:29

Od piątku na krynickim deptaku pięknie prezentuje się nowiuteńka Toyota Yaris. Żeby łatwiej ja było zauważyć – obok ustawiono dwa parasole promujące lody Koral. To bowiem największy producent lodów w Polsce ufundował główną nagrodę, którą do domu odjedzie jeden z biegaczy.

Samochód dla szczęśliwca, który startuje w Festynie Biegowym ma już sporą tradycję. Od kiedy tylko zaczęliśmy przyznawać taka nagrodę, chcieliśmy, żeby trafiała ona do losowego biegacza: w tej formule każdy ma szanse na zwycięstwo, a emocje są największe. A przecież o to chodzi, żeby na takich wydarzeniach jak Festiwal Biegowy było jak najwięcej emocji.

Jednak w tym roku, ze względów proceduralnych wymuszonych przez koronawirusa, nie mogliśmy zorganizować loterii. Przepisy dotyczące organizacji takich losowań są bardzo skomplikowane i czasochłonne. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie zmiana daty Festiwalu. Po jej ogłoszeniu procedurę uzyskiwania pozwoleń na organizacje loterii musielibyśmy rozpocząć od nowa. Nie moglibyśmy tego dokończyć przed 2 października.

Tak więc tradycja musiała ustąpić przed regulacjami prawnymi czasu pandemii. Stąd wzięła się nowa formuła, która uwzględnia obowiązujące przepisy.

Przepraszamy wszystkich z Was, którzy poczuliście się zawiedzeni. Obiecujemy, że jak tylko będzie to możliwe, wrócimy do formuły loterii.

Fundator nagrody - PPL Koral to firma rodzinna z polskim kapitałem, największy producent lodów w kraju. Z nieukrywaną dumą wspiera inicjatywy, które mają na celu spopularyzowanie idei zdrowego trybu życia, tak jak w przypadku Festiwalu Biegowego, który z powodzeniem udaje się wspierać od początków jego istnienia czyli od 11 lat. Z tego tytułu firma Koral - wieloletni sponsor głównej nagrody – w tym roku również fundator nowego samochodu.

Szczegóły dotyczące nowych zasad związanych z konkursem o samochód znajdziecie tutaj:

http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/wykaz-sie-forma-i-wiedza-wygraj-auto#.X3brk-dxfIU

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce