Biegowe Wydarzenie Roku: Organizatorzy mobilizują biegaczy – już ponad 8 000 głosów!

 

Biegowe Wydarzenie Roku: Organizatorzy mobilizują biegaczy – już ponad 8 000 głosów!


Opublikowane w czw., 28/08/2014 - 14:31

Festiwalowy plebiscyt rozkręcił się na dobre. Codziennie odnotowujemy po kilkadziesiąt głosów, w tym wiele sms-owych. Sporym zaskoczeniem jest to, że stawce wciąż przewodzą wydarzenia kameralne. Ale „duże” maratony czy cykle biegowe nadrabiają powoli stracony dystans.

Oczywiście nie możemy podać wyników głosowania, nawet tych cząstkowych. Ale możemy zdradzić, że w pierwszej trzydziestce głosowania są takie wydarzenia jak warszawski bieg „Wybiegaj Sprawność”, Półmaraton Kietrz&Rohov, Pabianicki Pólmaraton ZHP, Biegi po Prawdziwej Warszawie czy Frog Race w Żabieńcu. Spora w tym zasługa organizatorów tych wydarzeń, którzy poprzez swoje strony internetowe, profile społecznościowe czy pocztą pantoflową mobilizują swoich sympatyków do udziału w plebiscycie.

Coraz szerzej z tej możliwości korzystają także organizatorzy dużych imprez – w ciągu niespełna miesiąca znaczący awans w zestawieniu zanotował grodziski Półmaraton „Słowaka”. Rośnie też liczba głosów Biegu Katorżnika, Orlen Warsaw Marathon, Biegu Rzeźnika czy cyklu parkrun Polska.

Przypomnijmy – wiosną zgłosiliście ponad 200 propozycji wydarzeń. 171 organizatorów zgodziło się uczestniczyć w głosowaniu. Potrwa ono do 3 września do godziny 12.00.

Głosować można poprzez formularz internetowy oraz poprzez SMS-y. Szczegóły konkursu i formularz do głosowania znajdziecie po kliknięciu grafiki:

Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy 20 voucherów na zakupy w sklepach internetowych marek Under Armour i Brubeck o wartości 500 zł.

Impreza, która zdobędzie tytuł Biegowego Wydarzenia Roku, zostanie uhonorowana nagrodą w wysokości 100 000 zł. Partnerem nagrody w konkursie jest PZU.

Firma od lat poprzez ofertę produktową i liczne działania prewencyjne i sponsoringowe zabezpiecza zdrowie i życie Polaków. Zaangażowanie w kolejne wydarzenie biegowe wynika z chęci zaadresowania tematu zdrowia i profilaktyki do jak najszerszego grona Polaków. Co roku PZU przekazuje miliony złotych na projekty profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. Jest już obecne przy takich wydarzeniach jak Łódź Maraton „Dbam o Zdrowie” czy Maraton i Półmaraton Warszawski.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce