Biegowy Dziennikarz Roku: Ponad 5 000 głosów, blogerzy w czubie

 

Biegowy Dziennikarz Roku: Ponad 5 000 głosów, blogerzy w czubie


Opublikowane w pt., 29/08/2014 - 13:04

Plebiscyt cieszy się równie wysokim zainteresowaniem, co wybory imprezy roku. Rozkład głosów potwierdza siłę oddziaływania internetu i blogosfery.

Ci, którzy obawiali się uprzywilejowanej pozycji w konkursie dziennikarzy związanych z dużymi, ogólnopolskimi mediami czy telewizją, pomylili się. W czubie zestawienia nie brakuje redaktorów aktywnych w wirtualnej przestrzeni, bogerów, jednocześnie często pojawiających się na biegowych trasach w Polsce, dzielących się z Nami swoim doświadczeniem i wiedzą.

Nie znaczy to jednak, że w swoich wyborach pomijacie redaktorów związanych z dużymi dziennikami, programami telewizyjnymi czy radiowymi, ogólnopolskimi portalami biegowymi. Różnice głosów są niewielkie i wszystko może się jeszce zmienić.

Oczywiście nie możemy zdradzić szczegółów głosowania, imion i nazwisk. Nie możemy też sugerować tytułów mediów, adresów witryn czy wskazywać na ich zawartość. W wąskim gronie kandydatów – wybieracie spośród 49 osób – każda taka wzmianka może mieć wpływ na ostateczne rozstrzygnięcie.

Zachęcamy do głosowania. Głosować można poprzez formularz internetowy oraz poprzez SMS-y. Szczegóły konkursu i formularz do głosowania znajdziecie po kliknięciu grafiki:

Biegowe Wydarzenie Roku: Organizatorzy mobilizują biegaczy – już ponad 8 000 głosów!

Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy 20 voucherów na zakupy w sklepach internetowych marek Under Armour i Brubeck o wartości 500 zł.

Redaktor / bloger, który zdobędzie tytuł Biegowego Dzienikarza Roku, zostanie uhonorowany nagrodą w wysokości 30 000 zł. Partnerem nagrody w konkursie jest PZU.

Biegowe Wydarzenie Roku: Organizatorzy mobilizują biegaczy – już ponad 8 000 głosów!

Firma od lat poprzez ofertę produktową i liczne działania prewencyjne i sponsoringowe zabezpiecza zdrowie i życie Polaków. Zaangażowanie w kolejne wydarzenie biegowe wynika z chęci zaadresowania tematu zdrowia i profilaktyki do jak najszerszego grona Polaków. Co roku PZU przekazuje miliony złotych na projekty profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. Jest już obecne przy takich wydarzeniach jak Łódź Maraton „Dbam o Zdrowie” czy Maraton i Półmaraton Warszawski.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce