Chris Kwacz z On The Move nowym Ambasadorem #PLogging Team

 

Chris Kwacz z On The Move nowym Ambasadorem #PLogging Team


Opublikowane w pon., 30/08/2021 - 17:23

Chris Kwacz to biegacz długodystansowy i Ultras, pomysłodawca i autor bloga ON THE MOVE. W wieku trzydziestukilku lat, przy wadze ponad 117 kilogramów uznał, że czas zabrać się za siebie. Założył zwykłe trampki, koszulkę bawełnianą i wyszedł biegać - od tej chwili minęło ponad 10 lat, a bieganie stało się nie tylko sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale pasją, hobby i sposobem na życie.

Ambasador #PLoggingTeam jest twórcą jednej z najliczniejszych i aktywnych społeczności biegowej w Polsce, czyli On The Move. Oficjalny Ambasador New Balance, Imprez Poznańskiego Maratonu i Biegowych Potopów organizowanych przez Stenaline Polska. Ma na koncie kilkanaście maratonów na całym świecie w tym Maraton w Lizbonie, Maraton w Wiedniu, Maraton w Oslo i kultowy Nowojorski NYC Marathon.

Od kilku lat jego pasją są biegi trailowe/ultra. Biegał min. Beskidy Ultra Trail, Sky Rzeźnika, czy ponad 100 kilometrowe GWINT 110KM oraz Ultra Mazury U100 KM. W bieganiu najbardziej kręci go odkrywanie nowych miejsc, nowych pięknych widoków oraz poznawanie nowych wspaniałych ludzi. (t.kowalski@festiwalbiegowy.pl) Fot. Chris Kwacz

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce