Codziennie rowerem do pracy - Monika Gizowska trzyma formę przed Festiwalem Biegowym

 

Codziennie rowerem do pracy - Monika Gizowska trzyma formę przed Festiwalem Biegowym


Opublikowane w wt., 18/06/2024 - 08:43

Festiwal Biegowy coraz bliżej. To będzie kolejne wielkie święto w Piwnicznej-Zdroju. W tym roku potrwa od 6 do 8 września i ponownie w Miasteczku Biegowym pojawią się tysiące osób. 

Wśród tych, którzy intensywnie przygotowują się do startu jest również Monika Gizowska - Ambasadorka Festiwalu Biegowego.

- Na festiwalu biegam już od 10 lat. W tym roku wybrałam Górski Koral Maraton 42 km. Bardzo mi odpowiada, bo lubię trasy, które prowadzą przez góry. Ostatnio z niezłym rezultatem biegałam w Bieszczadach, więc mam nadzieję, że podołam - z uśmiechem mówi ambasadorka.

SPRAWDŹ: PROGRAM SPORTOWY 15. FESTIWALU BIEGOWEGO

- Jest jeszcze trochę czasu, ale staram się cały czas ruszać. Na samo bieganie nie zawsze jest czas, zatem korzystam również z roweru. Wiem z poprzednich lat, że to też dobre dla kondycji. Codziennie przyjeżdżam rowerem do pracy, dwanaście kilometrów w jedną stronę. Oczywiście w koszulce ambasadorskiej, aby dodatkowo reklamować to wydarzenie - dodaje Monika Gizowska.

Przypominamy, że cały czas trwa rejestracja na Festiwal Biegowy. Zapisać możecie się TUTAJ. Każdy jest mile widziany! (MP, fot.: MP)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce