Dzień Mamy! Specjalny konkurs Festiwalu Biegowego i Jubilera Sezam

 

Dzień Mamy! Specjalny konkurs Festiwalu Biegowego i Jubilera Sezam


Opublikowane w czw., 25/05/2023 - 16:34

Dzień Mamy można obchodzić również na sportowo. Dla wielu mam najlepszym podarunkiem jest wspólne wyjście z dziećmi na trasy biegowe. Nie może zatem dziwić, że są one wówczas pełne rodzin. Bieganie to sport łączący wszystkich!

Z okazji nadchodzącego święta Festiwal Biegowy przygotował specjalny konkurs. Kierowany jest do osób, które zarejestrowały się już na tegoroczną czternastą edycję oraz opłaciły swój start. Przypominamy, że możecie to zrobić TUTAJ. Naprawdę warto być częścią największej biegowej imprezy w Polsce!

Do wygrania są znakomite nagrody, ufundowane przez Jubiler SEZAM. Pewnie zastanawiacie się, co należy zrobić, aby je zdobyć. Tego dowiecie się już 26 maja. Na facebookowym fanpage’u Festiwalu Biegowego pojawi się specjalnie zadanie. Zwycięży pięć osób, które wykona je najszybciej. Kto pierwszy, ten lepszy! Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Poznajcie bliżej Jubiler Sezam

Jubiler Sezam, to rodzinna marka, której tradycja sięga początku lat 90. Wszystko zaczęło się w 1994 roku. 

To wtedy Barbara i Bogdan Buczek, zapragnęli stworzyć nową jakość sklepów jubilerskich pozwalających każdemu poczuć się pięknie i wyjątkowo, za przystępną cenę.

- Swoją nazwę zawdzięczamy legendzie o baśniowym skarbcu SEZAMIE z "Tysiąca i jednej nocy", w którym zgromadzona była najpiękniejsza biżuteria. Od początków istnienia firmę SEZAM budowali ludzie kochający i pasjonujący się  biżuterią. Ta pasja oraz nieustanna dbałość o jakość i różnorodność oferty została szybko doceniona przez Klientów. By jak najlepiej zaspokoić Ich oczekiwania, otwierały się stopniowo kolejne salony Jubiler SEZAM. Obecnie jesteśmy największą firmą jubilerską w Małopolsce - mówią właściciele firmy.

Regionalizacja jest celowa i bezpośrednio związana z dbałością i troskliwym podejściem do każdego Klienta. Tylko dzięki temu firma jest zdolna sprostać indywidualnym potrzebom i szybko reagować na każde życzenia klientów. Przekłada się to na zaufanie, jakie mają do jej sklepów i oferowanych w nich towarów. Większość klientów zwykle bardzo chętnie wraca po kolejne zakupy.

Lata doświadczeń i nawiązane kontakty pozwalają przedstawiać bardzo bogatą i konkurencyjną cenowo ofertę wyjątkowej biżuterii, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. SEZAM współpracuje z najlepszymi producentami biżuterii w Polsce oraz za granicą . Prowadzi własny import tylko pod kątem swoich salonów. Od dużych sieci jubilerskich różni się indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. W sklepach, tak samo jak w baśniowym skarbcu SEZAMIE, są różnorodne i niepowtarzające się precjoza - w każdym sklepie znajdą inne, pojedyncze i unikatowe wzory biżuterii.

W Jubiler SEZAM można znaleźć różnorodną biżuterię na każdą okazję. Firma posiada ekskluzywne wzory ze szlachetnych kruszców z naturalnymi kamieniami, jak i biżuterię klasyczną ze złota i srebra, skończywszy na modowej biżuterii wykonanej ze stali.

Specjalizuje się w obrączkach ślubnych. Wykonuje je ze złota, palladu, platyny, tytanu, karbonu i ze srebra lub z połączenia tych surowców. Aktualnie do każdej pary obrączek ślubnych oferowana jest w prezencie złota obrączka miłości – ta promocja cieszy się dużym zainteresowaniem. W salonach Jubiler SEZAM można przekazać swoje złoto, a firma wykona wybrany model obrączek.  Ważne, że dożywotnio serwisuje zakupiony w jej sklepach towar.                 

                                                                                                                          

- Posiadamy duży wybór pierścionków również z brylantami, odpowiednie na zaręczyny czy ważne jubileusze. Mamy wiele modeli kolczyków złotych, tutaj na szczególną uwagę zasługują kolczyki dziecięce. Przywiązujemy nacisk do utrzymywania dużego wyboru w ofercie łańcuszków ze złota i ze srebra oraz w zawieszkach, zwłaszcza tych o tematyce religijnej (krzyżyki i medaliki) - tą ofertę kierujemy w głównej mierze do mężczyzn. Dla kobiet proponujemy naszyjniki typu celebrytki – gotowe połączenie łańcuszka z zawieszką oraz całą pozostałą biżuterię, którą tworzymy przede wszystkim dla nich. SEZAM biżuterii to również swoisty jubilerski multibrand. W ofercie posiadamy oryginalną biżuterie znanych światowych marek takich jak: PANDORA, SWAROVSKI, NOMINATION, GUESS, CK (Calvin Klein), MASERATI czy TOMMY HILFIGER. Poza biżuterią w ofercie mamy 25 znanych marek zegarków oraz zegarki wykonane całe ze złota (Geneve) - wyjaśniają właściciele.

Jubiler SEZAM to wyjątkowe miejsce 

Salony Jubilerskie SEZAM mamy w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Krośnie, Nowym Targu, Myślenicach, Limanowej i w Starym Sączu – gdzie zaczęła się przygoda z biżuterią.  Każdy salon, to grupa osób, która tworzy jego indywidualny klimat. Kadra doradców klienta profesjonalnie i z całym zaangażowaniem przekazuje całą swoją wiedzę na temat biżuterii i zegarków. Stara się również sprostać wszelkim oczekiwaniom i służyć doradą tak, aby zakup był trafiony. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia któregoś z salonów stacjonarnych lub  sklepu online - www.jubilersezam.pl. 

Do najpopularniejszych kolekcji Jubilera SEZAM możemy zaliczyć BASIC i CATENA, które obejmują ponadczasowe wzory biżuterii. Znajdują się w niej klasyczne kolczyki, bransoletki czy łańcuszki które zwykle nosimy na co dzień. Jeśli chodzi o biżuterię wieczorową, to warto zobaczyć propozycje w kolekcji MARKIZA i AURORA. Dużym zainteresowaniem cieszy się biżuteria z kolekcji FASHION i RIBBON oraz STEELMAN dedykowana typowo dla mężczyzn. Natomiast biżuteria dziecięca jest w kolekcji PRINCESS. 

- Już od blisko 30 lat nasza biżuteria uczestniczy w ważnych wydarzeniach i jest częścią indywidualnej historii związanej z osobą, która ją posiada. Tych historii jest wiele i każda jest wyjątkowa. Słyszymy od naszych klientów pełne radości opowieści o chwili, gdy podarowali zakupioną u nas biżuterię. Wszystkie te historie są potwierdzeniem, jak niezwykłe znaczenie ma biżuteria w naszym życiu. To więcej niż tylko ozdoba. To symbol emocji i wspomnienie najważniejszych chwil. To dzięki staranności w doborze najpiękniejszych klejnotów pomagamy naszym klientom w wyrażaniu uczuć. Dlatego każdy zakup ma własną historie, której niezwykłość przekracza granice czasu. Zdarzają się np. takie sytuacje, gdy po wielu latach od zakupu pierścionka zaręczynowego ktoś zleca nam zrobienie takich samych kolczyków do kompletu, które staną się prezentem na rocznice ślubu albo pamiątką dla żony z okazji narodzin dziecka. Niezależnie od tego, czy jest to pierścionek zaręczynowy czy obrączka -symbol miłości i obietnicy przyszłości, czy też kolczyki lub naszyjnik, który upamiętnia ważne chwile i bliskie sercu osoby, nasza biżuteria staje się znakiem szczególnych momentów w życiu naszych klientów - nie mają wątpliwości właściciele firmy.                                                                                                     

Biżuteria od Jubiler SEZAM to prawdziwa pamiątką na pokolenia. Salony są z kolei miejscami, w których historie nabierają blasku, a marzenia stają się rzeczywistością. Dlatego właśnie firma z pasją i zaangażowaniem kontynuuje swoją misję, aby tworzyć wyjątkową biżuterię, która będzie towarzyszyć klientom w ich niezapomnianych podróżach życiowych. 

W związku z tym, że salony sprzedaży Jubiler SEZAM są tylko w południowej Polsce, planujemy zwiększyć ilość produktów w naszym sklepie internetowym jubilersezam.pl. Chcemy pokazać ofertę pięknej biżuterii w przystępnych cenach również osobom mieszkającym w innych częściach Polski. W 2024 roku będziemy świętować jubileusz 30 lat powstania firmy i z tej okazji postanowiliśmy odświeżyć nasze logo i wszystko co z tym związane, tak aby wyglądać nowocześnie i stylowo – rebranding, to nasz główny plan na najbliższą przyszłość - przekonują właściciele firmy.

Śledźcie uważnie profil Festiwalu, niebawem na szczegóły w sprawie konkursu! Wygrana będzie doskonałym prezentem na Dzień Mamy!

(MatiP, fot.: Natalia Podsadowska, Jubiler SEZAM)

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce