Ekstremalnie niskie ceny biegów górskich 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju!

 

Ekstremalnie niskie ceny biegów górskich 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju!


Opublikowane w pt., 09/07/2021 - 19:58

Tego jeszcze nie było, biegi górskie 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju w ekstremalnie niskich cenach

Tego jeszcze nie było! Biegi górskie 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju od dziś w ekstremalnie niskich cenach. Więcej szczegółów niebawem!

Obecnie obowiązują następujące ceny za biegi górskie 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju:

  • Bieg 7 Dolin 100 km: 130 zł zamiast 260 zł 
  • Bieg 7 Dolin 61 km 110 zł zamiast 200 zł 
  • Bieg 7 Dolin 36 km: 90 zł zamiast 160 zł 
  • Bieg Górski na 23 km 60 zł zamiast  130 z

    ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

Przypominamy: 12. Festiwal Biegowy od tego roku organizujemy na przyjaznych biegaczom i rowerzystom terenach Nakła w Piwnicznej-Zdroju, gdzie stanie ogromne, tętniące życiem Miasteczko Biegowe. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było: 4 tysiące metrów kwadratowych pod dachem! Stąd startować będzie większość biegów, tu również będzie ich meta. Sprawdźcie gdzie start, gdzie meta!

Na podstawie Waszych sugestii przygotowaliśmy bogatą ofertę serwisu. Na trasie biegu 100 kilometrów czekają m.in. trzy gorące posiłki! Teraz wszystko to możecie to mieć w ekstremalnie niskich cenach!

Na biegaczy 12. Festiwalu Biegowego czekają nagrody wartości ponad 450 tysięcy złotych, przeznaczone nie tylko dla garstki osób. Otrzyma je aż kilkuset biegaczy. Tu znajdziecie Państwo szczegóły. A tu informacje o Toyocie, którą będziemy losowali wśród uczestników. Do zobaczenia na Nakle, w uroczym zakolu Popradu w Piwnicznej-Zdroju już od 10 do 12 września! (TK) Fot. FestiwalBiegowy

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce