Górski Koral Maraton otwiera nowy rozdział na Festiwalu Biegowym. Piwniczna - tu się biega!

 

Górski Koral Maraton otwiera nowy rozdział na Festiwalu Biegowym. Piwniczna - tu się biega!


Opublikowane w śr., 06/03/2024 - 22:31

Tegoroczną nowością na Festiwalu Biegowym stanie się bieg na 42 km. W odświeżonej formule będzie się odbywał pod nazwą Górski Koral Maratonu. Będzie to nowe doświadczenie dla wszystkich miłośników tego typu przygód!

Już teraz widać, że zawodnicy bardzo chętnie się zapisują. Zarejestrowanych jest już 110 osób, co czyni ten dystans drugim najpopularniejszym tuż po Biegu 7 Dolin na 100 km (133 osoby). Póki co mamy w tym gronie 86 mężczyzn i 24 kobiety. Dodajmy, że zgłoszeń cały czas przybywa.

Zobacz opis i mapki biegu Górski Koral Maraton

Pozostało pół roku! Za równe sześć miesięcy rozpocznie się Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju. Impreza potrwa od 6 do 8 września i przyciągnie ponownie tłumy spragnionych pozytywnej energii biegaczy. Pyszna, lokalna kuchnia, trwający obok Festiwal Lachów i Górali, wielkie miasteczko biegowe pełne wydarzeń. To festiwal dla całych rodzin, bo również dystansów dla dzieci nie brakuje. Piwniczna - tu się biega!

Przed nami edycja jubileuszowa. Wydarzenie zorganizowane zostanie po raz piętnasty. Przypominamy, że z tej okazji odbywa się specjalny plebiscyt, w którym wybieramy biegacza oraz biegaczkę 15-lecia. Zgłaszanie kandydatów trwa. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Na liście startowej możemy zauważyć bardzo duży przekrój wiekowy. Pojawiają się zarówno zawodnicy starsi, zaprawieni w wielu bojach, jak i ci nieco młodsi, którzy są dopiero na początku swojej wielkiej przygody z tego typu dystansami.

Jeśli zatem Wy również zamierzacie wystartować w Górskim Koral Maratonie, zarejestrujcie się już dziś! Wystarczy wypełnić formularz. Niezapomniane przeżycia są gwarantowane, o czym przekonały się już tysiące zadowolonych zawodników w poprzednich latach. Ty również możesz być jednym z nich. (MP)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce