Każdy był dzieckiem, więc do 3 czerwca mamy dla was 30-procentową zniżkę!

 

Każdy był dzieckiem, więc do 3 czerwca mamy dla was 30-procentową zniżkę!


Opublikowane w wt., 31/05/2022 - 17:53

Byłeś grzeczny? A Ty, byłaś grzeczna? A zresztą... Na Dzień Dziecka prezent i tak się należy, więc my, ex dzidziusie, mamy dla Was, niegdysiejszych bobasów, pięknie pasujący rabat. 30 procent zniżki na wszystkie biegi z przebogatej palety dystansów Festiwalu Biegowego. Kto chciałby jeszcze więcej rabatu, powinien się skontaktować z jednym z festiwalowych Ambasadorów.

Festiwal Biegowy w przepięknej Piwnicznej-Zdroju rozpoczyna się już 9 września, zatem zostało już niewiele czasu do namysłu i podjęcia jedynie słusznej decyzji o starcie, również w tym roku. Czasu jest niewiele tym bardziej, jeśli chcecie skorzystać z rabatu na Dzień Dziecka.

Superniskie ceny obowiązywać będą bowiem tylko do 3 czerwca, więc do tego dnia włącznie należy dokonać rejestracji. A potem już tylko opłacić wybrane starty nie później niż do 10 czerwca. Przy okazji warto zerknąć na zestaw premium, którym możecie wzbogacić swój pakiet startowy. Modele, prezentujący tegoroczne kreacje na pewno są wam doskonale znani…

Co wchodzi w skład pakietu premium? Zgodnie z sugestiami, jakie otrzymaliśmy po poprzedniej edycji Festiwalu Biegowego, przygotowaliśmy trzy elementy: worek sportowy w cenie 29 zł, koszulkę techniczną (35 zł) i bluzę (120 zł). Uwaga, zmieniła się rozmiarówka koszulek, więc wszystkich, którzy już się zarejestrowali, prosimy o sprawdzenie tabeli rozmiarów. Biegliście już w barwach Festiwalu?

A biegania - jak zawsze - nie zabraknie. Prawie 30 dystansów, dla każdego coś miłego. Zaczynamy w piątek 9 września od rozbiegania na 1 Milę, a potem już z górki (i pod górkę): od hardkorowej etapówki Iron Run, przez Bieg Siedmiu Dolin na 100 km, 61 km, 36 kilometrów… Będzie Koral Maraton, jak i najszybsza dycha w festiwalowej w historii ze startem z Kosarzysk. Brać, wybierać, będzie biegania po pachy!

Ale to, co zaplanowaliśmy od 9 do 11 września to nie tylko biegi. Zapowiada się kolejna, wspaniała edycja folkowego Festiwalu Lachów i Górali. Będzie też Salon Przemysłu Turystycznego. Będzie mnóstwo stoisk z przysmakami kół gospodyń wiejskich i lokalnych firm gastronomicznych. Będą punkty odnowy biologicznej i wielka strefa Expo ze wszystkim, co biegaczowi do szczęścia potrzebne.

No i jak zwykle, Festiwal Biegowy to miejsce superprzyjazne całym rodzinom, więc każdy będzie miał zajęcie. Jeśli dołożymy do tego cudowne, w tym roku jeszcze bardziej poszerzone miejsce, gdzie stoi Miasteczko Biegacza, to mamy przepis na najwspanialszą, największą, najbogatszą w wydarzenia imprezę biegową w tej części Europy.

Każdy był dzieckiem, więc dziś mamy dla was 30-procentową zniżkę

A jak już warzymy tak smakowitą potrawę, nie obejdzie się bez przypraw. Na pewno tym, co lekko zaostrza smak, są nagrody. W tym roku Festiwal Biegowy ma ich 630 (!). I to nie jest ostatnie słowo, bo jak zwykle z Festiwalem Biegowym bywa, pojawiają się coraz to nowe do samego startu. Na dziś mamy zatem 140 nagród rzeczowych i 490 finansowych. Najwyższą pulę nagród oferuje Bieg 7 Dolin 100 km Ultramaraton Wyszechradzki im. Lecha Kaczyńskiego: ponad 87 tysięcy złotych.

Co również ważne - u nas nie ma limitów! Poza niektórymi biegami możecie się rejestrować już na miejscu, pół godziny przed biegiem. Wyjątki - ze względu na wczesną godzinę startów - to biegi 7 Dolin na dystansach: 100 km i 61 km oraz Koral Maraton. Tu trzeba się zgłosić najpóźniej w przeddzień. Kochani, do zobaczenia na 13. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju! (t.kowalski@festiwalbiegow.pl) Fot. Ultra Lovers/Power Canvas

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce