Kolejne nagrody wylosowane. Kto wygrał?

 

Kolejne nagrody wylosowane. Kto wygrał?


Opublikowane w pt., 03/09/2010 - 00:00


W losowaniu wakacyjnej promocji Fesiwalu Biegowego, które odbyło się 30 sierpnia pulsometry Garmin Forerunner wygrali: Bartłomiej Wańczyk i Krystyna Rembiasz. Plecaki Grupy Sportowej ORLEN trafią do rąk: Ulfa Strand , i Tadeusza Kacprowskiego, Jacka Machlarza , Tadeusza Siegmunda i Andrzeja Szućko.  Zestaw sprzętu sportowego firmy Salomon otrzyma zaś Robert Ciodyk.  Przypominamy, że warunkiem odebrania nagrody jest ukończenie jednego z następujących biegów: Koral Maratonu, Sztafety BZWBK, Biegu 7 Dolin, Biegu Muszynianki, Biegu na Jaworzynę. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali na scenie głównej na Deptaku w Krynicy-Zdrój w dniu 12 września 2010 o godz. 16.00.  Kolejne nagrody rozlosujemy już za tydzień, w poniedziałek  16 sierpnia. Nazwiska zwycięzców ogłaszamy w naszym serwisie internetowym, w każdy poniedziałek o  godzinie 15.00.

?Buty do wygrywania" - nowa promocja Festiwalu Biegowego!

 

Zgłaszając się do Festiwalu Biegowego do końca sierpnia, możesz wygrać voucher o wartości 350 zł upoważniający do zakupu dowolnej pary butów sportowych w Sklepiebiegacza.pl ! W każdy czwartek: 5, 12, 19, 26 sierpnia 2010 rozlosujemy 10 par butów sportowych. Zgłoś się i wybiegaj wymarzone buty w Festiwalu Biegowym Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój w dniach 11-12 września! Warunkiem koniecznym do odebrania nagrody jest wystartowanie i ukończenie przynajmniej jednego z następujących biegów: Koral Maratonu, Sztafety BZWBK, Biegu 7 Dolin, Biegu Muszynianki, Biegu na Jaworzynę.


Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Festiwalu Biegowym wygrywają atrakcyjne nagrody! W dotychczasowych losowaniach pulsometry Garmin Forerunner wygrali: Paweł Śliwiok, Dariusz Rożnowski, Robert Sojka, Paweł Jędrycha, Krzysztof Lisak, Robert Preisner, Paweł Włodarczyk, Serej Zenon, Andrzej Posiewnik i Marek Burzyński. Plecaki Grupy Sportowej ORLEN trafią do rąk: Andrzeja Majkuta, Krzysztofa Berkowicza, Czesława Rozbickiego, Sebastiana Borkowczyka, Zbigniewa Leszczyńskiego, Witolda Szczepaniaka, Franciszka Mielniczuka, Michała MalinowskiegoKatarzyny Wojciechowskiej, Romana Gordona, Rafała Wysockiego, Ryszarda Fiegi Grzegorza Malickiego, Izabeli Cieluch, Anny Balbus, Teresy Krajewskiej, Barbary Pałys, Ewy Boczkowskiej, Jana Golenia, Teresy Kajdas, Józefa Madeja, Stanisława Orlickiego, Mariusza Gazdy i Pawła Bródki a zestaw sprzętu sportowego firmy Salomona otrzyma Andzrej Ryś, Paweł Bródka, Barbara Gruca, Marek Żuk i Wojsław Rubisz.

Kolejni zwycięzcy w Wakacyjnej Promocji!

Zwycięzcami losowania, które odbyło się  19 lipca zostali Paweł Śliwiok i Paweł Glądys, którzy otrzymają Garmin Forerunner, Plecaki Grupy Sportowej ORLEN trafią do Janusza Wacnika, Stanisława Wójcika, Marka Szczepaniuka, Krystiana Ciesielskiego i Damiana Kucharskiego.

Jeszcze więcej nagród w Wakacyjnej Promocji!

Wszyscy zawodnicy, którzy zgłosili swój udział w Festiwalu Biegowym mogą wygrać  oprócz pulsometrów Garmin Forerunner 305 (o wartości 679,00 PLN),  plecaki Grupy Sportowej Orlen. Co tydzień w poniedziałek losujemy dwa pulsometry i pięć plecaków.

Pierwszymi szczęśliwcami, którzy w wyniku losowania 12 lipca, otrzymają pulsometr  Garmin Forerunner są zawodnicy:

Nr 67 - Remigiusz Ludwig, klub: BIEGAJZNAMI.PL

Nr.770 - Szcześniak Kevin, klub: Facciamo Jogging

Regulamin wakacyjnej promocji Festiwalu Biegowego

1. W losowaniu  uczestniczą wszyscy zawodnicy zgłoszeni do udziału w Festiwalu Biegowym poprzez stronę www.festiwalbiegowy.pl
2. Warunkiem koniecznym do odebrania nagrody jest wystartowanie i ukończenie przynajmniej jednego  z następujących biegów: Koral Maratonu, Sztafety BZWBK, Biegu 7 Dolin, Biegu Muszynianki, Biegu na Jaworzynę.
3. W promocji do wygrania jest 16 pulsometrów Garmin Forerunner 305 każdy o wartości 679,00 PLN.
4. Pulsometry zostaną rozlosowane po dwa w cotygodniowych losowaniach, które będą odbywały się w każdy poniedziałek lipca i sierpnia począwszy od dnia 12 lipca. Kolejne daty losowań to 19 i 26 lipca oraz 2,9,16,24,31 sierpnia 2010.
 5. Informacja o zwycięzcach losowania zostanie ogłoszona w każdy poniedziałek o godzinie 15.00 na stronie www.festiwalbiegowy.pl

6. Interpretacja niniejszego regulaminu losowania nagród należy w całości do organizatora, tj. ISW


Wpisowe dla wszystkich gratis!
Zgłoszenia drogą elektroniczną będą przyjmowane do dnia 27 sierpnia 2010
włącznie. Po tym terminie rejestracja będzie możliwa w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali Lodowej przy ul. Park Sportowy 5 w Krynicy-Zdrój, w dniach 10 i 11 września 2010.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce