Koral Maraton 2014: Niepowtarzalna nagroda dla jednego z uczestników - Ford Ka "Sportowiec dla Sportowca"

 

Koral Maraton 2014: Niepowtarzalna nagroda dla jednego z uczestników - Ford Ka "Sportowiec dla Sportowca"


Opublikowane w czw., 31/07/2014 - 12:31

Z okazji 5. urodzin Festiwalu Biegowego oraz 35-lecia swojego istnienia Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL ufundowało specjalną i wyjątkową nagrodę główną festiwalowego biegu, który rokrocznie obejmuje swoim patronatem - Koral Maratonu. Będzie to indywidualna, limitowana, sportowa wersja samochodu Ford Ka. 

Samochód w wersji Trend Plus, z benzynowym silnikiem 1,2l został indywidualnie doposażony przez markę Koral. W efekcie powstała unikalna i niepowtarzalna wersja jednego najciekawszych samochodów na naszym rynku. Otrzymała ona nazwę "Sportowiec dla Sportowca".

To, co wyróżnia pojazd to dodatkowe wyposażenie:


  • lakier metalik - CRISTAL WHITE;
  • tapicerka: Fairland Syracuse;
  • dodatkowe, sportowe elementy wykończenia środka pojazdu w kolorze białym;
  • pakiet audio: COOL&SOUND;
  • dodatkowe ospojlerowanie w kolorze nadwozia, w tym krata wlotu w przednim zderzaku, sportowy zderzak tylni, nakładka ozdobna zderzaka tylnego, tylna lotka;
  • sportowe felgi aluminiowe ST 16-calowe, z czerwonymi indywidualnymi wykończeniami;
  • czarne pasy na drzwiach i poprowadzone przez całą długość samochodu oraz grafika Grand Prix z liczbą 35 (Koralove Pyszne 35 Lat)

 Drugiego takiego samochodu próżno szukać w naszym kraju, a może i w Europie. Chcieliśmy oddać sportowy charakter auta i samej krynickiej imprezy. Jesteśmy przekonani, że nowy właściciel, czyli jeden z uczestników Koral Maratonu, będzie czerpał radość i emocje z prowadzenia samochodu. Tak jak czerpie radość i emocje z biegania – mówi Mariusz Jurek, dyrektor generalny firmy Koral.

red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce