Krynica i Festiwal... piórem Ambasadorki. Sabina Bogacka


Opublikowane w czw., 16/08/2018 - 23:11

Dziś piórem Ambasadora... zupełnie nowego. Sabina Bogacka jest Ambasadorką Festiwalu Biegów dopiero od kilku miesięcy i na imprezę do Krynicy wybiera się po raz pierwszy.

Z zawodu fizjoterapeutka, z pasji biegaczka-amatorka i jak sama się określa "zwariowana optymistka", biegająca od 2,5 roku z całkiem już niezłymi wynikami (rekord życiowy w półmaratonie to 1:38).  

Dlaczego postanowiła zaciągnąć się w ambasadorskie szeregi?

Bycie Ambasadorem to nie tylko fajne zdjęcia i gadżety. Jestem Ambasadorem Festiwalu Biegów po to, by wyznaczać sobie nowe cele, sprawdzać siebie i swoje możliwości na różnych płaszczyznach, nie tylko biegowych. Jest to cały czas praca nad sobą i dążenie do wyznaczonych celów.

W tym roku będę obowiązkowo w Krynicy. Za kilka tygodni wyruszę po raz pierwszy na tamtejsze biegowe ścieżki. Mam nadzieję, że ten "pierwszy raz" będzie początkiem niesamowitej przygody z Festiwalem Biegowym. Dla pięknych widoków i niezwykłej trasy zdecydowałam się na debiut w Biegu 7 Dolin na dystansie 34km.

Podczas wyjazdów na różne zawody biegowe moim celem jest oprócz, oczywiście, startu poznanie ciekawych miejsc i zwiedzanie miejscowych atrakcji. Jestem pewna, że tak samo będzie w Krynicy. A dodatkowo w bardzo miłym towarzystwie.

Sabina Bogacka, Ambasadorka Festiwalu Biegów


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce