Oni kochają sport. Mamy nowych ambasadorów Festiwalu Biegowego

 

Oni kochają sport. Mamy nowych ambasadorów Festiwalu Biegowego


Opublikowane w czw., 11/05/2023 - 23:05

Największą imprezą, na której spotykają się cyklicznie miłośnicy biegania jest oczywiście Festiwal Biegowy. W tym roku odbędzie się już po raz 14. Ponownie wszystko będzie się działo w Piwnicznej-Zdrój. Jak zawsze, będą to niezapomniane chwile.

Niezwykle ważni w naszych przedsięwzięciach są Ambasadorzy Festiwalu Biegowego. To właśnie oni współtworzą teksty na portal festiwalbiegow.pl, prowadzą zapisy na naszą imprezę, organizują stoiska promocyjno-informacyjne i promują festiwal. Więcej o programie ambasadorskim przeczytacie TUTAJ.

Tegoroczny nabór zaowocował kolejnymi dołączeniami. Możemy już zdradzić, że mamy nowych ambasadorów. W kolejnych dniach będziemy uchylać Wam ich przedstawiać. Pora uchylać jednak nieco rąbka tajemnicy. Dla każdego z nich biegania jest bowiem niezwykle ważne. 

- To dla mnie sposób na spędzanie wolnego czasu oraz okazja, by poznawać zupełnie nowe miejsca oraz zwiedzać je w ekspresowym tempie. Jest to pasja, dzięki której poznałem wielu wspaniałych ludzi – przekonuje Artur Szponder.

- Bieganie jest dla mnie lekarstwem, sposobem na poukładanie myśli, odstresowanie. Festiwal Biegowy to natomiast miejsce, w którym przekraczane są pozytywne granice ludzkiej przyjaźni, wsparcia, pomocy, zrozumienia – nie ma wątpliwości Jacek Wójcik.

- Bieganie to pasja przy której się relaksuję i która daje możliwość wyłączenia się spraw codziennych – odpowiada Marek Janczewski.

Nasi ambasadorzy to prawdziwi biegowi zajawkowicze. Od teraz nowa załoga będzie mogła również promować nasze wydarzenie na szeroką skalę. Kim są nasze nowe twarze? Wkrótce poznacie ich wszystkich.

(MatiP, fot.: nadesłane)

 

 

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce