Pokaż nam, jak kochasz biegać! Wyślij zdjęcie, zgarnij nagrody

 

Pokaż nam, jak kochasz biegać! Wyślij zdjęcie, zgarnij nagrody


Opublikowane w pon., 13/02/2023 - 19:00

Walentynki są wyjątkowym świętem i wszyscy zakochani wyczekują ich zawsze z utęsknieniem. 14 lutego obdarowują się różnymi prezentami i wysyłają sobie najlepsze życzenia. To niepowtarzalna okazja, aby wyrazić swoją miłość.

Nie brakuje jednak osób, które równie mocno kochają biegi. Nie ma dla nich znaczenia czy właśnie świeci słońce, pada deszcz czy sypie  śnieg. Godzina i trasa również nie odgrywają tutaj specjalnej roli. Po prostu, nie wyobrażają sobie żeby nie wybrać się na biegowy trening.

Wielu sportowców do swojego startu na Festiwalu Biegowym przygotowuje się przez cały rok, dzięki czemu mają foty z różnych miejsc. Przy okazji walentynek pokażcie nam, jak kochacie biegać! W komentarzu pod postem na Facebooku, który zapowiada konkurs, wyślijcie nam swoje biegowe zdjęcie. Do zgarnięcia są super nagrody.

Wygra pięć osób, których zdjęcia uzyskają najwięcej reakcji "Lubię to" lub "Super". Nie zapomnijcie w swoim komentarzu dodać hasztagu #pokaznamjakkochaszbiegac. Konkurs trwa do 20 lutego, do godziny 23:59. A więc do dzieła! Pokażcie swoje fantastyczne zdjęcia biegowe. Wszystko oczywiście z miłości do tego sportu! Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ. (fot.: IDEA Photography)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce