Rodzinnie, nocą, na 7 kilometrów? Tylko we wrześniu, tylko w Piwnicznej-Zdroju!

 

Rodzinnie, nocą, na 7 kilometrów? Tylko we wrześniu, tylko w Piwnicznej-Zdroju!


Opublikowane w wt., 31/10/2023 - 14:12

Rdzinnie, nocą, na 7 kilometrów? Tylko w w Piwnicznej-Zdroju!

Festiwal Biegowy to nie tylko dystanse liczące kilkadziesiąt kilometrów. Ci, którzy chcą się zmierzyć na nieco krótszych trasach mogą wystartować w Nocnym Biegu Rodzinnym. W tegorocznej edycji zabawa była znakomita!

Kto raz był na Festiwalu Biegowym, ten co rok chciałby wracać na to wielkie, rodzinne, trzydniowe, biegowe wydarzenie. Bo Festowal ma w sobie coś niezwykłego. Tradycją stało się już, że gromadzi prawdziwe tłumy.

Nie inaczej było również i w tym roku. Podczas trzydniowego święta w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej-Zdroju pojawiło się 12 tysięcy osób! Ta liczba naprawdę działa na wyobraźnię.

Dopisała również pogoda. Pięknego słońca w tym roku nie brakowało. Atmosfera była cudowna. Nie może zatem dziwić, że twarzach zawodników, kibiców i gości dominowały uśmiechy. 

Na festiwalu dystansów do wyboru jest bardzo dużo. Nie ma zatem nigdy problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie. Wszystkie są licznie obsadzone. Tak też było podczas poprzedniej edycji.

Nie brakowało również chętnych do wzięcia udziału w Nocnym Biegu Rodzinnym na 4 km. To dystans, z którym spokojnie każdy mógł sobie poradzić. Do mety dotarło 110 bardzo zadowolonych zawodników.

Oczywiście, najbardziej uradowani byli zwycięzcy. W czasie dekoracji wchodzili na podium z poczuciem wielkiej satysfakcji z wyniku. Kto finalnie okazał się najlepszy?

Wśród panów triumfowali:

  • Kamil Wojnicki,
  • Michał Jamioł,
  • Albert Wronowski.

Wśród kobiet równych sobie nie miały z kolei:

  • Paulina Surówka,
  • Anna Jamioł
  • Katarzyna Opiela.

Równie pozytywne odczucia będą na pewno mieli uczestnicy kolejnego - 15 Festiwalu Biegowego. Potrwa od 6 do 8 września. Zarejestrować możecie się TUTAJ. Piwniczna będzie ponownie tętnić życiem.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce