Świetna trasa, cudowne widoki. Skorzystaj z promocji i weź udział w biegu na 61 km

 

Świetna trasa, cudowne widoki. Skorzystaj z promocji i weź udział w biegu na 61 km


Opublikowane w wt., 07/03/2023 - 18:50

Festiwal Biegowy jest absolutnym świętem sportu. Przez trzy dni w Piwnicznej zawodnicy rywalizują na różnych dystansach. Wybór jest duży, co oznacza, że każdy z łatwością znajdzie tutaj coś dla siebie. Oprócz miłośników krótszych tras, nie brakuje też osób, które z większą chęcią wybierają te dłuższe.

Popularnym dystansem jest 61 km. Choć na pierwszy rzut oka ta odległość może przerażać, to nie brakuje osób, dla których jest wręcz stworzona. Trasa prowadząca przez góry sprawia, że liczy się tutaj dobre przygotowanie fizyczne. Sportowcy, którzy dobiegają do mety są jednak zawsze uradowani. Niezależnie od tego, które zajmiecie miejsce, ukończenie takiego dystansu budzi ogromny respekt.

- Trasa biegu na 61 km jest fantastyczna. W ubiegłym roku trudne warunki atmosferyczne dały popalić zawodnikom, ale nawet wtedy cały dystans był znakomicie oznakowany i zabezpieczony. Zgubić było się naprawdę ciężko. Do tego dochodzą bajkowe widoki i zróżnicowany teren -  dzieli się swoimi wspomnieniami Jerzy Wasilkowski, Ambasador Festiwalu Biegowego.

Jeśli zatem również chcecie poczuć to na własnej skórze i wystartować podczas 14. Festiwalu Biegowego na 61 km, to nie zwlekajcie! Od 6 do 12 marca trwa specjalna promocja. Z kodem 14FB61ZA45 zapłacicie 25 proc. mniej! Naprawdę warto z niej skorzystać. Zarejestrować możecie się TUTAJ.

Dodatkowym atutem biegu na 61 km jest fakt, że zwycięzcy są wyłaniani w poszczególnych kategoriach wiekowych. Dzięki temu, herosi, którzy go ukończyli są jeszcze bardziej doceniani.

W ubiegłym roku najlepsi okazali się: Piotr Parol, Andrzej Witek, Robert Jachymiak, Piotr Huzior, Zbigniew Rajtar oraz Justyna Makówka, Paulina Tracz, Katarzyna Winiarska, Alina Pogorzelska i Małgorzata Frankenberg.

Wszyscy, którzy ukończą bieg w przewidzianym limicie czasowym otrzymają 3 punkty ITRA / UTMB. Więcej o samej trasie przeczytacie TUTAJ. Nie ma się co zastanawiać! Ty także możesz zostać jednym z superbohaterów, który ukończył ten dystans! Zapisz się już dziś.

(MatiP, fot.: Idea Photography)

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce