Świetna zabawa połączona z rywalizacją! Dzieci wystartowały w Festiwalu Biegowym

 

Świetna zabawa połączona z rywalizacją! Dzieci wystartowały w Festiwalu Biegowym


Opublikowane w sob., 10/09/2022 - 16:24

 

Sobota jest drugim dniem 13. Festiwalu Biegowego. W Piwnicznej panuje świetna atmosfera, a biegi dostarczają wielu emocji. Miasteczko Biegowe jest pełne pozytywnej energii przekazywanej przez osoby, które przyjechały tutaj, by uczestniczyć w tym wielkim sportowym święcie.

Niezwykły był przede wszystkim bieg dzieci. Najmłodsi świetnie się bawili, pokazując jak ważny jest dla nich zdrowy tryb życia. Podobnie jak w przypadku rywalizacji dorosłych emocje były bardzo duże. W momencie startu sięgnęły zenitu. Na mecie wszyscy byli niezwykle zadowoleni i uśmiechnięci. Szczególnie radowali się jednak zwycięzcy. Wśród zawodników przewijał się tylko jeden zwrot – „Było super”.

Zawodnicy startowali w podziale na dwie kategorie wiekowe. W grupie młodszej (9-10 lat), było bardzo ciekawie. Czołowe miejsce zajęły Faustyna Tomasiak, Liliana Kraczyńska i Lena Hałaczkiewicz (wśród kobiet) oraz Karol Korzeniowski, Ignacy Jamioł i Mateusz Kaczorowski (wśród mężczyzn). O tym jak duże panowały emocje dowiecie się oglądając materiał filmowy. (MP)

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce