Święto sportu, nagrody i gość specjalny! 14. Festiwal Biegowy - moc atrakcji gwarantowana

 

Święto sportu, nagrody i gość specjalny! 14. Festiwal Biegowy - moc atrakcji gwarantowana


Opublikowane w czw., 31/08/2023 - 05:08

Trzy dni sportowej rywalizacji, dobrej zabawy i pozytywnej atmosfery. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój zbliża się wielkimi krokami. W tym roku również nie zabraknie ciekawych gości i nagród!

W tegorocznym, 14. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju nagrody rzeczowe i finansowe warte będą ćwierć miliona złotych. Biegacze będą zatem mieli o co walczyć. Podobnie jak w poprzednich latach nagrodzone zostaną czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach. Miejsce na podium to prawdziwy zaszczyt! Szczegóły znajdziecie tutaj.

Najbarwniejszy na Festiwalu Biegowym jest zawsze Bieg Przebierańców. Cudownych kreacji nigdy na nim nie brakuje. Pomysłowość zawodników nie zna granic, co tylko czyni go jeszcze bardziej spektakularnym. W tym roku mamy zmianę programową. Bieg odbędzie się w niedzielę (10 września) o godzinie 14:30. Będzie to znakomity finał całej imprezy!

Na Festiwalu Biegowym nie zabraknie również gościa specjalnego. W tym roku do Piwnicznej-Zdrój przyjedzie Marek Kamiński, który jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi bez żadnej zewnętrznej pomocy. Nie można przepuścić możliwości spotkania z taką osobą!

Także w tym roku podczas festiwalu do wygrania będzie samochód ufundowany przez firmę Koral! Aby mieć okazję wyjechać nim z Piwnicznej musicie ukończyć bieg o dystansie minimum 10 km. Nowoczesna Toyota Aygo X zapewnia duży komfort podróży. O tym, kto ją zdobędzie zdecyduje losowanie.

Przypominamy, że do 7 września (potem już tylko na miejscu, w Piwnicznej) możecie się zarejestrować na festiwal. Przybywajcie do Piwnicznej na wielkie, sportowe święto! (M. Pogwizd, fot.: Tomasz Szwajkowski)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce