Ty i nordic walking? W Krynicy pokażemy „co” i „jak”!


Opublikowane w pt., 31/05/2019 - 13:37

10. TAURON Festiwal Biegowy to nie tylko okazja do licznych startów na różnorodnych trasach i dystansach, zakupów na Expo albo udziału w spotkaniach w ramach Forum Sport Zdrowie Pieniądze czy koncertach. To także szansa na poszerzanie swojej wiedzy i nabywanie nowych umiejętności.

Zawsze chciałeś zacząć chodzić z kijami, ale nie bardzo wiedziałeś jak? A może już maszerujesz, ale nie jesteś pewny czy robisz to dobrze? Zapraszamy do Aktywnej Strefy Nordic Walking, w której nauczymy poprawnej techniki marszu, doradzimy i odpowiemy na pytania. A jeśli uważasz, że nordic walking to aktywność tylko dla osób starszych i schorowanych… wyprowadzimy z błędu!

Aktywna Strefa Nordic Walking to szansa dla tych, którzy na co dzień nie mają dostępu do instruktora i nie mieli okazji skorzystać z kursu. U nas można zasięgnąć porady zupełnie za darmo. Co więcej, wypożyczymy także sprzęt, doradzimy, podpowiemy od czego zacząć a w razie potrzeby skorygujemy błędy.

Załogę Aktywnej Strefy stanowią certyfikowani instruktorzy i sędziowie, którzy mogą poszczycić się sporym doświadczeniem. Sami trenują, startują, uczą i sędziują zawody, wciąż pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie. Chętnie się nim podzielą. By skorzystać z pomocy lub rady instruktora, wystarczy przyjść do Aktywnej Strefy Nordic Walking w trakcie 10. TAURON Festiwalu Biegowego.

Będzie ona czynna przez trzy dni. Nie trzeba mieć własnego sprzętu, choć zalecamy sportowe obuwie i odzież, która nie krępuje ruchów. Profesjonalne kije do nordic walking można wypożyczyć na miejscu – na czas szkolenia, spaceru po okolicy a także zawodów, na przykład Górskich Mistrzostw Polski w Nordic Walking, których trasa prowadzi z krynickiego deptaka na Górę Parkową.

Dziesiąty festiwal, ósme mistrzostwa. Zostań mistrzem kraju w górskim nordic walking!

Jaworzyna Hill Nordic Walking – unikalne wyzwanie! Po mistrzostwo Polski do Krynicy!

Festiwal Biegowy dla zdrowa - na marsz „Przegoń zawał” zapraszamy wszystkich bez wyjątku!

Instruktorzy będą do dyspozycji niemal przez cały dzień, gotowi by zaprezentować poprawną technikę, pomóc w doborze sprzętu, odpowiedzieć na pytania, doradzić w kwestii treningów, pokazać ćwiczenia odpowiednie na rozgrzewkę i rozciąganie po treningu lub skorygować ewentualne błędy. Serdecznie zapraszamy także biegaczy, którzy dotąd nie mieli styczności z nordic walking i są przekonani, że to tylko rekreacja. Nasza załoga chętnie pokaże, że nordic walking to także aktywność, która może zmusić do sporego wysiłku i pomóc wypracować zdrowe nawyki i... szczupłą sylwetkę!

Do zobaczenia w Aktywnej Strefie Nordic Walking w Krynicy-Zdroju!

KM


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce