Viktor Volkov, łódzki Peacemaker Biegu Ulicą Piotrkowską

 

Viktor Volkov, łódzki Peacemaker Biegu Ulicą Piotrkowską


Opublikowane w ndz., 29/05/2022 - 22:19

Viktor Volkov, łódzki Peacemaker

Pacemaker (od „pace” – tempo i „make” – robić) to określenie lepiej oddające sens wykonywanej profesji niż polski „zając”. Określa osobę, która zajmuje się prowadzeniem biegu w równym, mocnym tempie na zakładany wynik.

Tempo na 19. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run starałem się utrzymywać w miarę równo na ile to było możliwe no i ze względu na to, że prowadziłem po raz pierwszy, doświadczenia nie miałem. Wszystko poszło elegancko. Ostatni kilometr delikatnie szybszy, ale on miał na to prawo, bo był ostatni, i kawałek przed metą był z górki.

Viktor Volkov, łódzki Peacemaker

Czas na mecie 00:54:51. Robota zrobiona. 55 minut złamane. Jednak czasem warto poświęcić się, pomóc innym w osiągnięciu celu. Cieszę się jeśli to mi się udało i ktoś zrobił wynik, który chciał.

Przyjemnie czasem tak pobiec na luzie, bez spiny, bez presji na wynik, spotkać wielu znajomych, przybić piątki. Pogoda prawda nas nie rozpieszczała w sobotę ale na sam bieg zrobiło się fajnie. Atmosfera cudowna. Organizator postawił się na wysokości zadania. Dzięki wielkie za możliwość udziału w tak pięknej biegowej imprezie.

Viktor Volkov, łódzki Peacemaker

Widzimy się za rok! (Viktor Volkov, Ambasador Festiwalu Biegowego)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce