W biegu na 36 km frekwencja zawsze dopisuje! Ty też możesz być jego częścią

 

W biegu na 36 km frekwencja zawsze dopisuje! Ty też możesz być jego częścią


Opublikowane w śr., 05/04/2023 - 23:38

Niektórzy lubią wyzwania i rzucają się na głęboką wodę. Dla innych liczy się przede wszystkim dobra zabawa i udział w wydarzeniu wspólnie z przyjaciółmi. Na Festiwalu Biegowym znajdzie się miejsce zarówno dla tej pierwszej, jak i drugiej grupy osób.

Bardzo popularnym dystansem jest 36 km. Każdego roku na starcie pojawia się wielu spragnionych przygód zawodników. Wszyscy są zawsze pełni sportowej energii i świadomi czekającej ich próby.

W ubiegłym roku najlepszy spośród wszystkich biegnących okazał się Emil Drabik (czas 2:59:25). Drugiej miejsce zajął Marek Dariusz, a trzecie Kacper Porada. Wśród kobiet równych sobie nie miała Katarzyna Wilk (czas 3:22:28), która pojawiła się na mecie przed Aleksandrą Cieciorowską i Katarzyną Golbą.

Emil Drabik to prawdziwy mistrz tego dystansu. Triumfował na nim również w 2021 roku. - Jestem bardzo zadowolony z mojego biegu. Zająłem pierwsze miejsce na jednym z największych, a może nawet na największym festiwalu biegowym w Polsce. Trasa była bardzo wymagająca. Było aż 1500 metrów przewyższenia. Było się gdzie zmęczyć. Podbiegi były bardzo strome. Jestem niezwykle zmęczony, ale radość ze zwycięstwa jest wielka – mówił wówczas na mecie.

Bieg 7 dolin na 36 km ma zawsze wysoką frekwencję. W ubiegłym roku do mety dobiegło ponad 350 osób. Przyjeżdżają z całej Polski, aby móc wystartować na tym dystansie. To najlepsza rekomendacja!

Jeśli Wy również myślicie o starcie, to nie zwlekajcie z zapisami. Tylko w tym tygodniu, dzięki specjalnej promocji, z kodem 14FB36KMPROMO zapłacicie o 25 proc. mniej. Takiej okazji nie można przepuścić! Zarejestrować możecie się TUTAJ.

Dodajmy, że w biegu na 36 km wyróżniane są zarówno kobiety, jak i mężczyźni w aż pięciu kategoriach wiekowych. Nie może Was więc zabraknąć na starcie. Decyzji o uczestnictwie na pewno nie pożałujecie. Czas więc na rejestrację!

(MatiP, fot.: Idea Photography)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce