W półmaratonie w Nicei pobiegną?

 

W półmaratonie w Nicei pobiegną?


Opublikowane w śr., 30/01/2013 - 16:03

Łukasz Kubicki z Warszawy, Konrad Ciuraszkiewicz z Olkusza i Daniel Krasulak z Wrocławia. Gratulujemy!!! Półmaraton w Nicei odbędzie się 21 kwietnia. W ramach nagrody biegacz otrzymuje pakiet startowy, bilet lotniczy oraz 100 Euro na zakwaterowanie i wyżywienie.

Za dwa tygodnie 13 lutego rozlosujemy 3 wycieczki na półmaraton w Pradze. By uczestniczyć w kolejnych losowaniach należy zapisać się na Festiwal Biegowy i opłacić startowe. W pierwszym losowaniu naszego konkursu wycieczki na półmaraton w Lizbonie, wylosowali Julia Bień z Warszawy, Katarzyna Jakubowicz z Rzeszowa oraz Sławomir Dec z Wrocławia.

 

Przypominamy, że zapisując się na Festiwal  oprócz startów w półmaratonach można wygrać także udział w wielkich europejskich maratonach w ramach konkursu „Festiwal Biegowy dookoła Europy”. W piątek, 22 lutego wylosujemy 3 wycieczki na maraton w Sztokholmie, który odbędzie się 1 czerwca. W następnych losowaniach do wygrania będą wycieczki na maratony w: Brukseli, Monachium, Amsterdamie i Atenach. Dotychczas w ty konkursie wylosowaliśmy po 3 wycieczki do Paryża, Rzymu i Barcelony.

Biegi ABN AMRO CPC Haga  to bardzo rodzinne wydarzenie, które przyciąga tysiące uczestników każdego roku. W biegach udział biorą dosłownie wszyscy. Młodzież i osoby starsze, biznesmeni i drużyny dużych firm – tu każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni bieg.

Regulamin Promocji  "Wiosenny test formy"

1. Organizatorem promocji jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich z siedzibą w Warszawie przy ul. Solec 85, organizator Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego.

2. Promocja dotyczy wyłącznie zawodników, którzy  zapisali się i opłacili startowe  na co najmniej jeden z następujących biegów organizowanych w ramach IV Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego, który odbędzie się w dniach od 4 do 6 września 2013 roku w Krynicy-Zdrój:

- Maraton
- Życiową Dziesiątkę
- Bieg 7 Dolin – ultra maraton na 100 km
- Bieg 7 dolin  -bieg górski na 64 km

- Bieg 7 dolin - bieg  górski na 35 km
- Bieg na Górę Parkową
Promocja dotyczy także zawodników którzy opłacili startowe w ramach promocji „Pakiet Grupowy”

3. Nagrodami są wyjazdy na 3 wielkie europejskie półmaratony w Lizbonie, Hadze i Pradze.  Konkurs obejmuje wyjazdy na 3 półmaratony. Tabela podaje terminy odbywania się półmaratonów i terminy losowania wycieczek.

Data biegu

Miejsce

Termin losowania

24 marca

Lizbona

16 stycznia

21 kwietnia

Nicea

30 stycznia

6 kwietnia

Praga 

13 lutego

4. Na każdy z półmaratonów wymienionych w pkt 3 do wylosowania są wyjazdy dla 3 biegaczy. W ramach nagrody zapewniamy bilet lotniczy na przelot, pakiet startowy i 100 euro "kieszonkowego" na zakwaterowanie i wyżywienie. Organizator nie rezerwuje ani nie zapewnia zakwaterowania.

5. W losowaniu nagród uczestniczą wszyscy zawodnicy zgłoszeni do udziału w IV Festiwalu Biegowym poprzez stronęwww.festiwalbiegowy.pl  od dnia 1 stycznia 2013 do dnia losowania, którzy opłacą opłaty startowe.

6. Wyniki losowania  podamy na  stronie internetowej www.festiwalbiegowy.pl w dniu  losowania o godzinie 15.00. Wszyscy zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni za pomocą poczty elektronicznej. Wyniki losowania zostaną również opublikowane na stroniewww.festiwalbiegowy.pl

7. Odbiór nagrody   odbędzie się w terminie uzgodniony ze zwycięzcą losowania.   Osoby, które wygrają nagrodę i ją odbiorą są zobowiązane do promowania Festiwalu Biegowego poprzez udział w co najmniej jednym biegu organizowanym w ramach  IVFestiwalu Biegowego. Jeśli tego nie uczynią ze swej winy są zobowiązane do zwrotu wartości nagrody Organizatorowi. Niemożność udziału w biegach ze względu na stan zdrowia, w szczególności z powodu choroby, może zostać zweryfikowana przez lekarza wskazanego przez Organizatora. Każdy zwycięzca promocji podpisze stosowne zobowiązanie w tej sprawie w momencie odbioru nagrody.

8. Zwycięzcy promocji zobowiązani są do przekazania relacji z biegu – o objętości co najmniej 2000 znaków  oraz dokumentacji zdjęciowej (5 fotografii)  do zamieszczenia na stronie www.FestiwalBiegowy.pl

10. Wszystkie reklamacje i spory powstałe w związku z promocją oraz interpretacją niniejszego regulaminu będą rozstrzygane przez Organizatora w terminie  14 dni od zgłoszenia.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce