Wykaż się formą i… wiedzą – wygraj auto!

 

Wykaż się formą i… wiedzą – wygraj auto!


Opublikowane w śr., 30/09/2020 - 18:05

Główna nagroda 11. TAURON Festiwalu Biegowego – samochód osobowy ufundowany przez PPL Koral, trafi do uczestnika konkursu, w którym połączy on sprawność fizyczną i samodyscyplinę z wiedzą nt. imprezy w Krynicy-Zdroju oraz wieloletniego sponsora wydarzenia – PPL „Koral”.

Konkurs pn. „Samochód dla biegacza” jest skierowany do uczestników Koral Maratonu, półmaratonu, Biegu 7 Dolin (dystanse 100 / 64 / 35 km), Runek Run, Krynickiej Pętli – biegu na 15 km, Życiowej Dziesiątki a także etapowego biegu Iron Run. Konkurs został podzielony na trzy etapy.

I ETAP

W pierwszym etapie chętni powinni odpowiedzieć na 10 pytań, które pojawią się na stronie www.festiwalbiegow.pl w specjalnym formularzu online. Odpowiedzi na pytania będzie można przesyłać do soboty 3 października do godz. 18:00 - kolejność wpłynięcia zgłoszeń z odpowiedziami nie ma znaczenia dla przebiegu konkursu, a w przypadku większej liczby przesłanych odpowiedzi przez uczestnika, pod uwagę brany będzie tylko pierwsze zgłoszenie.

W formularzu online z odpowiedziami konkursowymi trzeba będzie:

  • wskazać bieg, w którym się uczestniczy i który - zdaniem uczestnika konkursu - daje mu szansę na najlepszą lokatę w kategoriach open (dlaczego jest to ważne, przeczytacie poniżej);
  • podać adres e-mail, na który dokonane zostało zgłoszenie do 11. TAURON Festiwalu Biegowego.

Aktualizacja: I ETAP został zakończony 03-10-2020. Przesłano 59 kompletów poprawnych odpowiedzi. Wszyscy uczestnicy, którzy zostali zakwalifikowani do etapu II, otrzymali wiadomość e-mail.

II ETAP

Do drugiego etapu konkursu zostaną zakwalifikowani Ci biegacze i biegaczki, którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe, a przy tym zajęli miejsca I-V w kategoriach open kobiet i mężczyzn w festiwalowych biegach na 42, 64, 35, 22, 21, 15 i 10 km. Promocję do drugiego etapu uzyska też najlepsza dziesiątka Iron Run (bez podziału na płeć), oczywiście pod warunkiem przesłania prawidłowych odpowiedzi. W sumie będzie to 90 osób.

III ETAP

Do trzeciego etapu konkursu, który będzie już realizowany w niedzielę 4 października na scenie w Pijalni Głównej, weźmie udział maksymalnie 9 najszybszych osób w swoich konkurencjach spośród osób zakwalifikowanych do etapu II – pod warunkiem osobistej obecności w Krynicy-Zdroju. Po wyczytaniu nazwisk ze sceny, biegacze będą mieli tylko 30 sekund na dotarcie na scenę w Pijalni. W przypadku, gdy wyczytana osoba nie dotrze na scenę, Organizator zaprosi do III etapu kolejną, która uzyskała drugi najlepszy czas w danym biegu, itd.

W finałowej rozgrywce konkursu zadaniem wyłonionej w ten sposób „dziewiątki” będzie udzielenie odpowiedzi na piśmie na pytania:

  • dot. działalności Fundacji „Festiwal Biegów” i realizowanych przez nią projektów (w tym w szczególności TAURON Festiwalu Biegowego);
  • dot. szeroko pojętej działalności Sponsora Nagrody Konkursu – Przedsiębiorstwa Produkcji Lodów „Koral”.

Jury konkursu będzie czuwać, by uczestnicy nie korzystali z pomocy publiczności czy urządzeń elektronicznych.

Uczestnik, który udzieli największą liczbę poprawnych odpowiedzi, otrzyma Nagrodę Główną 11. TAURON Festiwalu Biegowego – samochód osobowy Toyota Yaris o wartości 64 500 zł brutto!

Szczegółowy REGULAMIN KONKURSU "Samochód dla biegacza": TUTAJ

Fundatorem Nagrody Głównej 11. TAURON Festiwalu Biegowego jest Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”.

„Koral” dla Polaków, dla biegaczy… Wygraj samochód na Festiwalu Biegowym w Krynicy!

PPL „Koral” to prywatna firma rodzinna założona w Limanowej przez braci Mariana i Józefa Koral. Jej historia rozpoczęła się w 1979 r. od malutkiego zakładu rzemieślniczego i następnie niewielkiej, lokalnej cukierni. Dziś PPL „Koral” to największy producent lodów w Polsce i jeden z największych w Europie! 

PPL „Koral” jest Partnerem Tytularnym Koral Maratonu Festiwalu Biegowego począwszy od pierwszej edycji biegu! Firma aktywie angażuje się także w całe biegowe święto w Krynicy-Zdroju.

11. TAURON Festiwal Biegowy startuje w piątek 2 października. W programie imprezy jest 25 konkurencji biegowych i nordic walking z trasami o długości ponad 300 km. Chęć startu zgłosiło blisko 6 000 osób z całej Polski i zagranicy. Zapisy do wydarzenia trwają na stronie: www.festiwalbiegowy.pl/Rejestracja.

Fundacja „Festiwal Biegów”

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce