Zapisz się na Festiwal i jedź na obóz biegowy

 

Zapisz się na Festiwal i jedź na obóz biegowy


Opublikowane w wt., 11/03/2014 - 13:01

Wszyscy, którzy zapisali się na V Festiwal Biegowy lub zrobią to do 31 marca, i w tym terminie wniosą opłatę startową do wybranych biegów, wezmą udział w losowaniu bezpłatnych miejsc na obozach treningowych ObozyBiegowe.pl. Jeden z obozów objęliśmy naszym patronatem.

W dniach 19-26 lipca zapraszamy Was do Wierchomli Małej. Podczas tygodniowych zajęć kondycyjno-szkoleniowych pod okiem specjalistów ObozyBiegowe.pl - naszego partnera w projekcie, popracujecie nad siłą biegową, sprawnością oraz techniką i taktyką biegów w górach. Obóz dedykowany jest początkujących i zaawansowanym fanom podbiegania i zbiegania z gór. Podczas zajęć zostanie położony nacisk na trening jakościowy, przekazanie wiedzy i ukształtowanie umiejętności poprzez praktyczne zajęcia.

Instruktorami podczas obozu będą trenerzy ObozyBiegowe.pl a także legenda biegów górskich, multimedalistka mistrzostw Europy i świata Izabela Zatorska. Wszyscy na co dzień pracują z biegaczami i doskonale rozumieją oczekiwania biegaczy podczas takich obozów. 

Uczestnicy obozu zamieszkają w trzygwiazdkowym hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort, leżącym na 66. kilometrze trasy festiwalowego Biegu 7 Dolin. Do dyspozycji będą basen, strefa welness, boisko wielofunkcyjne oraz kilometry szlaków w Beskidzie Sądeckim, z których większość prowadzić będzie trasami biegów odbywających się w ramach Festiwalu.

Przygotowaliśmy 3 bezpłatne miejsca na obozie. Nagrody przyznamy w drodze losowania, które przeprowadzimy 2 kwietnia.

Uwaga – jeśli z jakichkolwiek powodów laureaci losowanie nie będą mogli wziąć udziału w obozie, któremu patronujemy, lub też preferują inny typ biegów (np. uliczne), będą mogli oni wybrać z oferty ObozyBiegowe.pl inny termin i zakres tematyczny obozu. Do dyspozycji laureatów będą następujące terminy:

30 kwietnia - 4 maja w Kozienicach:
- obóz pn. „Przyśpieszamy” poświęcony będzie budowie szybkości i pracy nad techniką biegową.

19-26 lipca w Wierchomli – biegi górskie pod patronatem Festiwalu Biegów

2-9 oraz 9-16 sierpnia w Szklarskiej Porębie:
- wszechstronne obozy kondycyjno-szkoleniowe przygotowujące przede wszystkim do jesiennych startów w biegach długich (półmaraton, maraton) i będące doskonałą bazą sprawnościowo-siłową do biegów krótkich. Instruktorami będą tu m.in. wielokrotny mistrz świata Masters Robert Celiński oraz Artur Jabłoński.

24-27 października w okolicach Nasielska:   
- obóz pn. „Fundamenty”, skierowany przede wszystkim do początkujących biegaczy.

27 grudnia - 3 stycznia w Szklarskiej Porębie:
- obóz sylwestrowy, poświęcony budowie bazy kondycyjno-sprawnościowej na sezon 2015.

Decyzje o wyborze obozu trzeba będzie podjąć w ciągu 7 dni od powiadomienia. Nagroda nie podlega wymianie na inną oraz ekwiwalent pieniężny.

Szczegóły promocji można znaleźć w Regulaminie - POBIERZ

Dlaczego warto skorzystać z oferty ObozyBiegowe.pl i Festiwalu Biegowego?

ObozyBiegowe.pl to organizator jednych z pierwszych i największych otwartych obozów dla amatorów. Mają one charakter kondycyjno-szkoleniowy i przeznaczone są dla szerokiego grona biegaczy. Trenerzy ObozyBiegowe.pl zachęcają do spojrzenia z dystansem na tradycyjny, oparty na dużym kilometrażu objętściowy sposób trenowania i postawienia na trening jakościowy. Nastawiają się przede wszystkim na przekazywanie wiedzy i kształtowanie umiejętności poprzez praktyczne zajęcia.

Kadrę obozów stanowią instruktorzy różnych specjalności, ale przede wszystkim aktywni biegacze, na co dzień pracujący z amatorami. Dzięki temu prowadzone zajęcia mają charakter interdyscyplinarny i są ściśle dostosowane to potrzeb biegaczy, zapewniając wszechstronny rozwój i unikanie kontuzji.

Obóz pod patronatem Festiwalu Biegów jest skierowany przede wszystkim do początkujących i zaawansowanych fanów biegania w górach.

Polecamy i zachęcamy!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce