Zwycięzcy promocji dla warszawiaków przed Biegiem Niepodległości

 

Zwycięzcy promocji dla warszawiaków przed Biegiem Niepodległości


Opublikowane w wt., 20/11/2012 - 16:24

Małgorzata Popiołek, Sławomir Stykowski, Paweł Kwiatkowski oraz Karolina Piecuch - oto zwycięzcy promocji dla warszawiaków przed Biegiem Niepodległości. Pierwsza trójka otrzymuje zegarki Timex a pani Karolina Piecuch weekendowy pobyt dla dwojga w Ośrodku Geovita w Muszynie-Złockiem. Gratulujemy!

Przypomnijmy, że od  5 do 9 listopada na specjalnym stoisko Festiwalu Biegowego w siedzibie  WOSiR przy ulicy Rozbrat 26 można było zapisac się na Festiwal Biegowy ze zniżką 50% oraz otrzymać Kartę, która upoważnia do zniżek w ponad 70 punktach w całej Polsce (wyciągi narciarskie, hotele, restauracje, fitness kluby). Wśród wszystkich, którzy wypełnili oba formularze – a było takich osób ponad 100 rozlosowaliśmy zegarki Times Ironman oraz weekendowy pobyt dla dwojga w Ośrodku Geovita w Muszynie-Złockiem.

Ośrodek Geovita w Muszynie-Złockiem usytuowany jest w malowniczej części Złockiego, tuż na skraju części uzdrowiskowej. Dysponuje własnym ujęciem doskonałej wody leczniczej „Złockie 8”. Na rozległym i starannie zaprojektowanym terenie znajdziemy między innymi nowoczesne obiekty służące do odnowy biologicznej, korty tenisowe i okazały kryty basen. Po sportowych zmaganiach możemy odpocząć przy wieczornym grillu. Ośrodek dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym. Bliskość szlaków turystycznych i kompleksu narciarskiego sprawia, że GEOVITA to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Więcej o Geoviciehttp://www.festiwalbiegowy.pl/karta-biegacza/geovita-zlockie-muszyna-z-karta-biegacza-15-znizki-na-noclegi-i-wyzywienie

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce