Bieg Andrzejkowy w Wysowej Zdrój [REGULAMIN, NAGRODY]

 

Bieg Andrzejkowy w Wysowej Zdrój [REGULAMIN, NAGRODY]


Opublikowane w śr., 12/11/2014 - 11:23

30 listopada zapraszamy biegaczy z Małopolski i wszystkich zainteresowanych do Wysowej-Zdrój w gminie Uście Gorlickie na Bieg Andrzejkowy. Dzień wcześniej spotkamy się z organizatorami imprez biegowych w Małopolsce by podsumować biegowy rok w regionie i omówić możliwości współpracy na 2015 rok.

Bieg Andrzejkowy w Wysowej-Zdrój zostanie rozegrany na 15-kilometrowej trasie, wiodącej drogami szutrowymi i leśnymi przez miasto i okolice (Wysowa Park Zdrojowy – Huta Wysowska – Ropki – Hańczowa – Dolina Łopacińskiego – Wysowa Park Zdrojowy). Trasa selektywna, z wymagającymi podbiegami.

Regulamin biegu: POBIERZ

Łączna pula nagród w biegu to 10 000 zł: 

  • Pierwszych 6 kobiet i pierwszych 6 mężczyzn na mecie otrzyma nagrody finansowe w wysokości (odpowiednio): 500, 350, 300, 250, 200 i 150 zł. 
  • Wśród wszystkich uczestników imprezy rozlosujemy 10 nagród pieniężnych o wartości 100 zł każda. 
  • Wśród wszystkich uczestników imprezy rozlosujemy ponad 30 nagród rzeczowych, w tym vouchery na zakup sprzętu sportowego Under Armour o wartości 500 i 100 zł oraz abonamenty na indywidualną opiekę trenerską Kancelarii Staszewskich i RunGuru.  

Opłata startowa: 10 zł


Rejestracja do biegu (kliknij w grafikę):


Po biegu nastąpi oficjalne zakończenie cyklu Grand Prix Małopolski w 2014 roku (a nie jak wcześniej anonsowaliśmy 31 grudnia w Gorlicach). Zobacz klasyfikację cyklu.


Program Biegu Andrzejkowego w Wysowej-Zdrój:

10:00 – 11:45 – rejestracja zawodników (biuro zawodów – Pijalnia)
12:00 – 14:00 – Bieg Andrzejkowy
14:30 – 16:00 – Karczma Regionalna „Gościnna Chata”

  • poczęstunek (grochówka)
  • wręczenie nagród dla zwycięzców Biegu Andrzejkowego
  • wręczenie nagród dla zwycięzców całego cyklu GP Małopolski

Spotkanie z organizatorami imprez biegowych w Małopolsce:

Dzień przed biegiem, tj. 29 listopada, również w Wysowej-Zdrój, spotkamy się z organizatorami imprez zaliczanych do cyklu Grand Prix Małopolski a także innych biegów rozgrywanych w regionie, by omówić możliwości współpracy na 2015 rok.

Naszym wspólnym celem jest zaproponowanie możliwie jak najbardziej atrakcyjnej organizacyjnie i sportowo oferty dla biegaczy z terenu Małopolski i powiązanie oferty sportowej z bazą turystyczną i usługową, która dynamicznie rozwija się w regionie. Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Jednocześnie prosimy biegaczy o zgłaszanie swoich sugestii i oczekiwań dotyczących rywalizacji w dużym cyklu biegowym w Małopolsce. Można je przesyłać w komentarzach do tej publikacji, u dołu strony (facebook lub disqus - do wyboru). Wszystkie głosy zostaną przedstawione na spotkaniu w Wysowej-Zdrój. 

Organizatorzy z Fundacji Festiwal Biegów

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce