Elektronika, biżuteria, pobyty w uzdrowisku. Zobacz, co możesz wylosować w Starym Sączu

 

Elektronika, biżuteria, pobyty w uzdrowisku. Zobacz, co możesz wylosować w Starym Sączu


Opublikowane w pon., 04/08/2014 - 11:49

W niedzielę wszyscy będziemy Sądeczanami – stwierdza Grzegorz Piechotka z Fundacji Sądeckiej, organizator Biegu Sądeczan, informując, że wszyscy jego uczestnicy wezmą udział w losowaniu cennych nagród przez partnerów II Zjazdu Sądeczan.

Do wygrania będą m.in.: sprzęt elektroniczny przekazany przez firmę Komputronik, zestawy biżuterii firmy Sezam, zestawy kosmetyków Oriflame, vouchery na pobyty dwuosobowe w Uzdrowisku Krynica Żegiestów, vouchery do salonu kosmetycznego Beauty Clinic (o wartości 500 zł każdy) czy uroczysta kolacja dla dwóch osób w Karczmie w Miasteczku Galicyjskim.

– Oprócz tego mnóstwo innych upominków, które przydadzą się w domu czy przy wyjściu na miasto. Tak w lecie, jak i w zimie – zapowiada organizator.

Losowanie odbędzie się o godz. 16:00, jeszcze przed startem Biegu Sądeczan (tu start o 16:30), dlatego organizatorzy proszą o wcześniejsze przybycie do miasteczka imprezy. – Na pewno warto! – zapewnia Grzegorz Piechotka.

Przypominamy, że pula nagród pieniężnych w Biegu Sądeczan to 10 000 zł. Najlepsza biegaczka oraz biegacz otrzymają 1000 zł, najlepsza drużyna (4 x 2,5 km) – 1600 zł.

Więcej informacji o Biegu Sądeczan można znaleźć TUTAJ. O II Zjeździe Sądeczan, którego bieg jest częścią, pisaliśmy TUTAJ.

red.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

 

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce