Fizjoperfekt w Warszawie: Lecz przyczynę, nie objawy

 

Fizjoperfekt w Warszawie: Lecz przyczynę, nie objawy


Opublikowane w śr., 15/07/2015 - 11:48

Gabinet FIZJOPERFEKT tworzą fizjoterapeuci, dla których najważniejsze jest rozpoznanie i leczenie głównej przyczyny dolegliwości, a nie tylko jej objawów.

Nasza działalność to współpraca grupy ludzi, w której uzupełniają się indywidualności, co nie pozwala popaść w rutynę. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście z naszej strony i dostosowanie przebiegu terapii do jego potrzeb.

Przemawia za nami wieloletnia współpraca z najlepszymi sportowcami oraz niezliczone sukcesy w leczeniu kontuzji i urazów. Rozumiemy sportowców ponieważ aktywność to również nasza pasja, rozumiemy amatorów ponieważ sami mamy potrzebę sprawdzać się, rozwijać i stawać się liderami.

Wyróżniamy się tym, że profilaktykę traktujemy na równi z terapią. Jest najważniejsza. Profilaktyka wydaje się być omijana i trudna do wdrożenia. Profilaktyką może być dobrze prowadzony WF w szkole lub zajęcia ogólnorozwojowe. Mówimy otwarcie o tym, że bieganie może szkodzić, a nawet wskazujemy gdzie szkodzi.

Kierujemy się zasadą „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Naszym zadaniem jest pomagać osobom, które żyją aktywnie i chcą osiągać dobre wyniki sportowe, jednocześnie dbając o swoje zdrowie. Na nasze wparcie mogą liczyć zarówno amatorzy jak i zawodowcy. Cel, który nam przyświeca, to podnoszenie świadomości pacjentów jak rozsądnie uprawiana aktywność fizyczna, wpływa na nasze zdrowie.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat 15% na konsultacje fizjoterapeutyczne, masaż oraz trening techniki biegania.

Polecamy!

Adres; Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
E-mail: biuro@fizjoperfekt.pl
Telefon: 601 067 611
Internet: http://fizjoperfekt.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Fizjoperfekt/199017203464782

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce