PAEE - Polish Academy of Excellence and Empowerment

 

PAEE - Polish Academy of Excellence and Empowerment


Opublikowane w śr., 03/12/2014 - 14:55

PAEE - Polish Academy of Excellence and Empowerment to jedyna polsko-kanadyjska niedroga prywatna szkoła biznesu, zarządzania i rozwoju osobistego, która dobiera program nauczania do każdego swojego ucznia. Od nowego roku rozpoczynamy działalność na polskim rynku i oferujemy wyjątkowe korzyści dla posiadaczy Karty Biegacza!

Zadaj sobie proste pytanie. Jak wielu umiejętności nauczono Cię w tradycyjnej szkole? Które z nich będą Twoim zdaniem ważne dla osiągnięcia sukcesu na Twojej ścieżce kariery, czy też w życiu codziennym? Prawdopodobnie niewiele z nich. Dlatego właśnie PAEE jest stworzone dla Ciebie.

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w małych grupach. Stanowią wyzwanie, a do tego są zabawne, przyjemne, interaktywne, praktyczne i co najważniejsze – efektywne. Zero egzaminów. Zero testów. Studenci uczą się we własnym tempie, a nie w takim, jakie zakłada sztywny program nauczania. W PAEE skupiamy się na umiejętnościach, które większość szkół zupełnie ignoruje – umiejętnościach, które przekładają się na sukces w pracy i w życiu. Ucząc się w PAEE, każdy student będzie aktywnie zaangażowany w prawdziwą pracę na prawdziwym stanowisku. W 90% skupiamy się na praktyce, a tylko 10% to teoria. Tę drugą pozostawiamy profesorom.

Posiadaczom Karty Biegacza oferujemy zniżki na następujące usługi:

  • testy psychologiczne dotyczące charakteru i preferencji zawodowych
  • szkolenia z zakresu prezentacji, pracy w zespole, motywacji
  • darmowy dostęp do klubu kariery (newslettera poprawiającego twoje szanse na zdobycie lepszej pracy)

Zdobądź doświadczenie, wiedzę, pewność siebie oraz umiejętności niezbędne, by osiągnąć sukces zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu codziennym. Odkryj, że nauka to tak naprawdę świetna zabawa, a wyzwania mogą być bardzo cennym doświadczeniem! Sądzimy, że do sięgnięcia sukcesu potrzebne są dwie bardzo ważne rzeczy: Wiara w samego siebie i życie z pasją. Znacznie łatwiej jest osiągać cele, gdy ma się wokół siebie ludzi, którzy są pełni pasji i wierzą w Ciebie.

Adres: ul. Grochowska 8C, 04-217 Warszawa
Tel.: 22 749 13 33
E-mail: paee.edu@gmail.com
Internet: http://www.paee.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce