3. Harpagańska Dycha w Sosnowcu

 

3. Harpagańska Dycha w Sosnowcu


Opublikowane w czw., 19/05/2016 - 12:18

 

Charakterystyka: Harpagańska Dycha choć organizowana dopiero po raz trzeci, to już biegiem znanym w regionie. W tym roku trasa biegnąca przez pięć dzielnic Sosnowca i mierząca 10 km dodatkowo była atestowana. Po raz pierwszy w ramach imprezy wystartował też marsz nordic walking, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.


Termin imprezy: 3 kwietnia 2016


Liczba uczestników: 920 (z biegami towarzyszącymi)


Pula nagród: 3600 zł


Partnerzy: 

Miasto Sosnowiec
MOSIR Sosnowiec


Liczba wolontariuszy: ok 40


Strona biegu: www.harpagansosnowiec.pl


Tak do głosowania zachęcają organizatorzy: 

Dlaczego 3 Harpagańska Dycha? Bo: atmosfera gorąca, pogoda dopisująca, zadowolenie zawodników po biegu - bezcenne. Trasa szybka, płaska, nawet bardziej z górki ;) dająca możliwość uzyskania rewelacyjnych życiówek. W tym roku biorąc udział w biegu ulicznym i marszu nordic walking pn. 3. Harpagańska Dycha w Sosnowcu można było pomóc Ani z Sosnowca, która urodziła się z ciężką siniczą wadą serca oraz wadą genetyczną – zespołem Di Georga. Ania jest podopieczną Fundacji „Mam serce”.

Zaangażowanie zawodników, którzy przypięli do koszulki kartkę „biegnę dla Ani” przełożyło się na konkretną darowiznę Fundacji Banku PKO w kwocie 10.000 zł na operację Ani. W tym roku w pakiecie startowym każdy uczestnik otrzymał imienny numer startowy, pamiątkową koszulkę techniczną, izotonik, kalendarzyk, a po biegu posiłek regeneracyjny oraz możliwość skorzystania masażu. 


Formularz elektroniczny:

13. Krakowski Półmaraton Marzanny „Dla małych serc"

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI74 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce