Runmageddon - cykl biegów z przeszkodami

 

Runmageddon - cykl biegów z przeszkodami


Opublikowane w śr., 30/03/2016 - 14:51

Charakterystyka:

Runmageddon to morderczy wyścig na ekstremalnym torze przeszkód. Na trasie czekają na każdego zawodnika błoto, woda, ogień, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje. Obecnie nie ma na świecie drugiej imprezy z takim zagęszczeniem przeszkód i tak ciekawą trasą!  

Runmageddon to sprawdzian ciała i psychiki! To wyzwanie rzucone sprawności, sile, wytrzymałości i odporności psychicznej. Nie trzeba być atletą ani biegaczem, żeby ukończyć Runmageddon, ale… trzeba mieć determinację oraz siłę woli, żeby dotrzeć do granicy swoich możliwości i ją przesunąć…

Runmageddon to także połączenie rywalizacji i współpracy między zawodnikami. Na trasie czekają liczne przeszkody a ich liczba uzależniona jest od dystansu na jakim startują.

  • Intro – 3km – formuła za tych, którzy chcą spróbować swoich sił w biegach przeszkodowych to około 15 przeszkód czekających na trasie.
  • Rekrut 6km – 30+ przeszkód
  • Classic 12km – 50+ przeszkód
  • Hardcore 21km – 70+ przeszków
  • Ultra 44km – 140+ przeszkód – nasza najnowsza formuła dla prawdziwych hardcorowców

Termin imprezy: cały rok w kilkunastu lokalizacjach (m.in. Warszawa, Sopot, Poznań, Gliwice, Myślenice) 


Liczba uczestników: ok. 18 000 osób w 2015 r.


Partnerzy:

  • Fundacja Runmageddon
  • Cisowianka, 4 move, Grupa Żywiec (biegi letnie), Anca Cars, Red Bull, Miasta Myślenice, Poznań, Warszawa

Strona imprezy: www.runmageddon.pl


Liczba wolontariuszy: ok. 100 osób na każdą z imprez


Tak organizatorzy zachęcają do głosowania:

W Runmageddonie prezentujemy bieganie jakiego jeszcze do tej pory nie było. Runmageddon przyciąga zarówno pasjonatów biegowych, pasjonatów sportu, fitnessu czy crossfitu, jak również osoby, które nigdy dotąd nie były zainteresowane sportem i rekreacją. 

Jesteśmy fenomenem polskiego rynku biegowego. W ciągu 3 lat doprowadziliśmy do tego, że wciągnęliśmy w starty ponad 50 tys ludzi. W dużej części o niebiegowym profilu. Zaraziliśmy ich pasją i miłością do sportu. 

Tworzymy nową jakość, która rewolucjonizuje rynek biegowy w Polsce. Zapewniamy atmosferę i emocje, które są nieporównywalne z tym czego się doświadcza na tradycyjnych zawodach biegowych. Współpraca, która jest podstawą naszych biegów, buduje niespotykane relacje między ludźmi, to unikalna wartość , której nie ma w żadnym innym biegu na świecie. 


Formularz elektroniczny:

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI69 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce