Bańkowe show TUBAN w Strefie Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego

 

Bańkowe show TUBAN w Strefie Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego


Opublikowane w sob., 27/07/2019 - 10:14

Bańki mydlane to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Mydlanych atrakcji nie zabraknie w Strefie Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego.

Kiedyś aby „puszczać bańki mydlane” trzeba było naprawdę popracować. Począwszy od przygotowania płynu, a skończywszy na stworzeniu ze słomki z napoju lub prawdziwej słomy stosownego przyrządu do wypuszczania mydlanych kul. Równie ważna była też technika dmuchania. Wiele od tego czasu w tej dziedzinie uległo zmianie.

Obecnie na rynku mamy dostępne różne przyrządy do zabawy bańkami - tworzenia baniek gigantów czy setek mini baniek. Niektóre są nawet elektryczne! Ale by zabawa z bańkami była udana, potrzebne są również płyny o odpowiednim składzie i konsystencji. Płyny, dzięki którym bańki będą trwałe a zabawa nimi bezpieczna.

Bezpieczne, posiadające europejskie atesty płyny do dotworzenia baniek utrzymujących się dłużej niż przeciętne bańki, a przy tym szeroki asortyment produktów, znajdziecie w wyjątkowym sklepie TUBAN. Miło nam ogłosić, że firma ta została Partnerem Strefy Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego!

Wraz z TUBAN zapraszamy Was do Krynicy-Zdroju na „bańkowe show”. Razem będziemy tworzyć mega bańki i każdy będzie mógł spróbować się w w tworzeniu „Bańkoludów”. Będzie też „Bańkowe morze” z mini baniek, w którym mogą pływać nawet 2-latki, zdobywając kolejne powietrzne kule.

Bańkowe płyny TUBAN są super trwałe, czego dowodem jest fakt, że do marki należy jeden z rekordów Guinessa, polegający na zamknięciu w bańce mydlanej największej liczby osób!

Ciekawostka. Puszczenie baniek mydlanych, jak się okazuje, jest nie tylko świetną zabawą. Specjaliści podpowiadają, że „dmuchanie powietrza w różnym tempie i różnej sile”, to także bardzo dobre ćwiczenie logopedyczne i rehabilitacyjne w przypadku chorób układu oddechowego.

Bańki mydlane rozwijają również wyobraźnię oraz kreatywność, co jak, wiadomo jest podstawą szczęśliwego dzieciństwa. Ale też mobilizują do ruchu, zwłaszcza tych najmłodszych.

Strefa Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego zaprasza na pokazy w mydlanym świecie TUBAN! 6-9 września, Krynica Zdrój 2019 r. - rezerwujcie termin!

Zespół Strefy Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego


Zadanie publiczne dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce