„Mały sportowiec Festiwalu Biegowego na 8!" Strefa Dzieci zaprasza!

 

„Mały sportowiec Festiwalu Biegowego na 8!" Strefa Dzieci zaprasza!


Opublikowane w pt., 25/08/2017 - 13:50

Pamiętając zainteresowanie, jakim spotkał się konkurs „Mały sportowiec 7. PKO Festiwalu Biegowego na 7”, w tym roku powtarzamy zabawę!

Żeby wziąć udział w konkursie „Mały sportowiec 8. PKO Festiwalu Biegowego na 8”, trzeba w pierwszej kolejności odebrać kartę do zbierania punktów. Karta będzie dostępna w Punkcie Info Strefy Dzieci.

Same punkty, w postaci pieczątek, przyznawane będą za udział w aktywnościach dla dzieci, które przygotowujemy na 8. PKO Festiwal Biegowy, oraz za udział w Biegach Dzieci (do 8 lat oraz 9-12 lat).

Wśród wszystkich dzieci, którym uda się zebrać 7 lub 8 pieczątek, w sobotę o godz. 16.30 i w niedzielę o godz. 13.00, rozlosujemy ponad 150 nagród m.in.:

Dla tych, którym nie uda się zebrać odpowiedniej ilości punktów, będziemy mieli owocowe chrupki – Uno Natura, małe ciasteczka o zabawnych kształtach Leibniz (http://www.leibniz.pl/) oraz edukacyjne gazetki wyd. Aksjomat.

Do zobaczenia w Krynicy!

8. PKO Festiwal Biegowy startuje 8 września. Przez 3 dni rozegramy ponad 30 konkurencji, w tym te dedykowane dzieciom. Więcej informacji – TUTAJ.

Fundacja „Festiwal Biegów” 


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce