Moja wymarzona trasa wspinaczkowa [KONKURS DLA DZIECI]

 

Moja wymarzona trasa wspinaczkowa [KONKURS DLA DZIECI]


Opublikowane w pt., 11/05/2018 - 10:06

Zadaniem uczestników konkursu jest zrobienie, narysowanie lub opisanie projektu wymarzonej „trasy wspinaczkowej”. Trasa może być narysowana, zrobiona z patyków, sznurków, nici... lub nawet prawdziwych desek i drzew. W tej kwestii, pozostawiamy dowolność i liczmy na Waszą kreatywność.

Promujmy wszelkie sporty i aktywność fizyczną. Jedną z nich jest „wspinanie”. Można wspinać się po płocie, drzewach, czy skałach, jednak najbezpieczniej jest w miejscach do tego przeznaczonych - jakim są parki wspinaczkowe.

W uprawianiu wszelkich sportów, a we wspinaniu przede wszystkim, najważniejsze jest bezpieczeństwo. W 100 procentach zadbali o nie twórcy Parków Linowych ABlandia. W parkach tych na wszystkich trasach linowych zastosowano bezwypięciowy system asekuracji. Każdy sportowiec jest wpinany do systemu na początku trasy linowej i wypinany dopiero na końcu trasy. Jest to najwyższy poziom bezpieczeństwa stosowany w parkach linowych na świecie, co jest szczególnie ważne gdy uczestnikami zabawy są dzieci.

W ABlandii znajduje się Strefa JUNIORA, plac zabaw dla dzieci powyżej 3 lat zbudowany w  formie trasy linowej zabezpieczony siatkami asekuracyjnymi.

Na zwycięzców czeka 6 voucherów, każdy umożliwiający wejście na 2 wybrane atrakcje, ufundowanych przez Parki ABlandia. Parki znajdują się w przepięknych miejscowościach turystycznych - w Rytrze i w Krościenku n/Dunajcem. Zwycięzca będzie mógł sobie wybrać lokalizację

Na zdjęciach Waszych prac, czekamy do 10 czerwca 2018 r. pod adresem: m.zacharias@isw.org.pl

Do maila należy, dołączyć imię, nazwisko, adres i telefon (dla kuriera).

Serdecznie zapraszamy! 

ABlandia to największe parki linowe na południu Polski. Oferują mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Oprócz tras linowych, mamy tu kule wodne, emocjonujące wahadło, Wieżę Mocy i minigolfa (w Krościenku nad Dunajcem).


Regulamin konkursu "Moja wymarzona trasa wspinaczkowa”:

I. Organizatorem konkursu jest Festiwalbiegowy.pl

II. Czas trwania konkursu: 10 maja - 10 czerwca 2018 r. ogłoszenie wyników nastąpi do 20 czerwca 2018 r.

III. Warunki uczestnictwa:

  1. Konkurs ma charakter otwarty.
  2. Każdy z uczestników może nadesłać maksymalnie 3 prace.
  3. Odpowiedzi należy przesyłać na adres m.zacharias@isw.org.pl
  4. Oprócz odpowiedzi należy umieścić imię i nazwisko (autora lub opiekuna), adres do wysyłki nagrody oraz numer telefonu dla kuriera.
  5. Nadesłanie odpowiedzi równoznaczne jest z uznaniem regulaminu oraz udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystania zdjęć w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania przez organizatora.
  6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08 1997 r., Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.).

IV. Nagroda

  • Organizator przewiduje nagrody w postaci; 6 Voucherów, każdy umożliwiający wejście na 2 wybrane atrakcje do Parków Linowych ABlandia.

V. Oceny odpowiedzi i wyłonienia zwycięzców dokona jury powołane przez organizatora.

VI. Jury zastrzega sobie prawo do przyznania dodatkowych wyróżnień.

VII. Decyzje jury są ostateczne.

VIII. Nagroda zostanie przekazana laureatowi w okresie do 10 dni od daty ogłoszenia wyników.

V. Kontakt w sprawie konkursu: Małgorzata Zacharias m.zacharias@isw.org.pl

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce