Biegaj i pomagaj w ekostylu, czyli Bieg Mikołajów online

 

Biegaj i pomagaj w ekostylu, czyli Bieg Mikołajów online


Opublikowane w sob., 11/12/2021 - 20:33

Bieg Mikołajów online

W poprzedni weekend w Piwnicznej-Zdroju odbyła się VII edycja Biegu Mikołajów, impreza odbyła się po dwuletniej przerwie. W tym roku bieg miał charakter bardziej kameralny niż do tej pory, Prezes Stowarzyszenia „Nasz Dom” Pani Maria Kulig nie kryła słów wzruszenia i podkreślała „jak miło jest się wreszcie spotkać”. Uczestnicy mieli do wyboru bieg na 12 km, marsz nordic walking na 6 km.

Odbył się także tradycyjny bieg dla podopiecznych Stowarzyszenia „Nasz Dom”, któremu towarzyszyło wiele emocji. W zawodach pomagali sądeccy Motomikołaje. Ich obecność bardzo ucieszyła zawodników i wszystkich kibicujących. Po biegu dla wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek, domowe ciasta oraz ze względu na wyjątkową hojność sponsorów mnóstwo prezentów.

Dla tych wszystkich, którzy nie mogli być obecni stacjonarnie podczas VII edycji mamy dobrą informację można jeszcze się zapisać na Bieg Mikołajów w wersji online (II edycja) - czyli możesz biec wszędzie!

Dodatkowo biegacze mają więcej czasu na pokonanie "dziesiątki", gdyż mogą to zrobić w terminie od 5 do 19 grudnia 2021 roku oraz z dowolnego miejsca na świecie (bieg bądź nordic walking)!

Zasady biegu online:

  •  Bieg odbywa się online w terminie 5 - 19 grudnia 2021 roku,
  •  Długość trasy wynosi 10 km,
  •  Opłata startowa wynosi 50 zł - wpłata przed biegiem,
  •  Potwierdzenie odbycia biegu należy potwierdzić wykonując zdjęcie zegarka sportowego z datą oraz z czasem biegu. Potwierdzeniem może być również screen z aplikacji sportowej,
  •  Warunkiem dodatkowym ale nie obowiązkowym jest również umieszczenie zdjęcia social media (Facebook, Instagram,) z oznaczeniem #swiatecznybiegmikolajow,
  •  Zdjęcia lub screeny należy przesyłać na adres mailowy otrzymany w potwierdzeniu zgłoszenia,
  •  Każdy biegacz otrzymuje pamiątkowy medal,
  •  Wyniki zostaną najpóźniej opublikowane do 24.12.2021 roku.

Warto wziąć udział ponieważ każda wpłata biegacza to kolejna cegiełka na budowę ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych w Kosarzyskach! Dziękujemy za każde wsparcie i zZapraszamy do wspólnej zabawy! Zapisy dostępne są tutaj tutaj

Bieg Mikołajów w wersji online to doskonała okazja do Ploggingu w twojej okolicy, nie czekaj! Nie wiesz co to jest plogging? Najkrócej mówiąc to połączenie biegania i sprzątania okolicy w jednym. (M.Y.)

Osoby, w których krajach walutą jest dolar, bez problemu mogą dokonać przelewu dla podopiecznych Stowarzyszenia:

Adres: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych Nasz Dom
ul. Krakowska 7
33-350 Piwniczna-Zdrój
Polen

S.W.I.F.T code/BIC code
Bank Polskiej Spółdzielczości SA
POLUPLPR
PL 31 8813 0004 2001 0000 3001 0008

 

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce