„Droga do Zdrowia” - drugi odcinek już w niedzielę w TVP 1

 

„Droga do Zdrowia” - drugi odcinek już w niedzielę w TVP 1


Opublikowane w pt., 10/04/2015 - 11:49

A w nim przede wszystkim zapowiedź DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU. Pokonać 42 kilometry i 195 metrów we włókienniczym mieście 19 kwietnia chce pobiec blisko 1900 osób. Kolejne 5 000 osób zgłosiło się do biegów towarzyszących. 

W programie nie zabranie najważniejszych faktów i ciekawostek związanych z łódzkim maratonem, a także porad dla biegaczy przygotowujących się do startu na królewskim dystansie. Naszym przewodnikiem będzie trener wicemistrza Europy w maratonie Yadera Shegumo - Janusz Wąsowski.

Jak informuje redaktor Sebastian Parfjanowicz, wydawca programu, nie zabraknie także bloczku biegowego z najciekawszymi, najzabawniejszymi i oryginalnymi imprezami biegowymi w Polsce i na świecie (w tym kalendarium biegów), użytecznych gadżetów (nie zdradzamy tajemnicy, ale będzie coś o jednym z elementów butów biegowych) czy dyscyplin rozwijających organizm biegacza, wykorzystujących - tym razem - piłkę.

Tradycyjnie cenny rad i wskazówek udzielą nam biegacze spotkani na trasach w całej Polsce – to stały element programu. Emisja w TVP 1 o godz 11:35 – to z kolei stała pora emisji magazynu.

„Droga do zdrowia” to cotygodniowy magazyn dla biegaczy, w którym znajdziemy wszystko to, co ważne i ciekawe dzieje się w środowisku i opisuje biegową rzeczywistość. Pierwszy odcinek „programu, wyemitowany 29 marca „na żywo” z mety 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego możecie zobaczyć TUTAJ.

Partnerem programu jest firma PZU.

red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce