I Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem: Ostatni dzwonek na koszulkę [AKTUALIZACJA]

 

I Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem: Ostatni dzwonek na koszulkę [AKTUALIZACJA]


Opublikowane w śr., 23/04/2014 - 11:52

Zapisy online, gwarantujące pamiątkowy t-shirt imprezy, potrwają już tylko do niedzieli 27 kwietnia. 

W środowe przedpołudnie licznik uczestników premierowej imprezy w Kamiannej wskazywał liczbę 120. Do dyspozycji biegaczy wciąż jest więc wciąż ponad połowa numerów startowych, które przygotował organizator.

Jak przypomina p. Danuta Kmak z Nadleśnictwa Nawojowa, koordynatorka imprezy, będzie je można zdobyć także w dniu imprezy, o ile wcześniej nie znajdą swoich właścicieli.

Dlaczego warto pobiec 11 maja w Kamiannej?

Impreza uświetni obchody 90-lecia Lasów Państwowych oraz Piknik Miodowy w Kamiannej. Organizatorzy przygotowali atrakcyjną, 10-kilometrową trasę o profilu anglosaskim, z sumą przewyższeń 1040m, i niskie wpisowe - 10 zł. Biegowi głównemu towarzyszyć będzie rywalizacja dzieci, które pobiegną za darmo.

W pakiecie startowym oprócz wspomnianej koszulki znajdą się także m.in. kubek, słoiczek miodu, świeczka woskowa i szczegółowa mapa trasy biegu głównego. Na wszystkich biegaczy czekać będą wyjątkowe medale, a na najlepszych puchary i wysokie nagrody pieniężne. 

Więcej informacji o imprezie znajdziecie w naszej zapowiedzi. Polecamy i zachęcamy!

Regulamin
Zapisy

Red.

[AKTUALIZACJA] Zapisy online wydłużone do 4 maja. Osoby zapisane w tym terminie otrzymają koszulkę w rozmiarze S, bez względu na rozmiar zaznaczony w formularzu zgłoszeniowym. Awizowane wcześniej zapisy w biurze zawodów prowadzone będą tylko w przypadku wolnych miejsc.

Lista startowa (po weryfikacji wpłat, stan na 29 kwietnia): ZOBACZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce