11. TAURON Festiwal Biegowy - przygotowania trwają [KOMUNIKAT]


Opublikowane w sob., 14/03/2020 - 08:54

Komunikat organizatora 11. TAURON Festiwalu Biegowego w zawiązku z pandemią koronawirusa i zachodzących zmianach w kalendarzu wydarzeń biegowych w Polsce:

Anna Czerwińska, Prezes Zarządu Fundacji "Festiwal Biegów":

"Przygotowania do 11. TAURON Festiwal Biegowego przebiegają zgodnie z założeniami. Termin 11-13 września 2020 r. zaplanowany dla kolejnej edycji naszego cyklicznego wydarzenia nie ulega zmianie. Rejestracja uczestników imprezy pozostaje otwarta.

Monitorujemy komunikaty rządowe i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Biegaczy i ich rodziny prosimy o stosowanie się do wytycznych, a w szczególności o zachowanie podstawowych zasad higieny. Wspólnie zadbajmy o własne bezpieczeństwo w tym trudnym dla całego kraju okresie. A za pół roku, pełni sił i optymizmu, spotkajmy się w uzdrowisku"

11. TAURON Festiwal Biegowy to blisko 30 konkurencji biegowych i nordic walking. Na start zapisało się już blisko 5 000 osób. Zapisy są otwarte, bez limitów czy losowania uczestników - także w biegach górskich i ultra. Rywalizacji i rekreacji w Krynicy towarzyszyć będą m.in. spotkania z gwiazdami sportu, warsztaty i seminaria dla biegaczy, strefy aktywności, koncerty. 

  • Program sportowy: TUTAJ
  • Regulamin: TUTAJ
  • RejestracjaTUTAJ 
  • Profil Uczestnika (zapisany nieopłacony): TUTAJ 

Do zobaczenia w Krynicy-Zdroju!

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce