Biegniesz w Krynicy? Możesz wygrać takie auto!


Opublikowane w czw., 24/08/2017 - 11:58

Samochód osobowy to główna nagroda 8. PKO Festiwalu Biegowego. Nagrodę ufundowało Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL - partner Festiwalu i sponsor tytularny Koral Maratonu. Szansę na auto mają także uczestnicy półmaratonu, Iron Run i Biegu 7 Dolin.  

Podobniej jak w ubiegłym roku jeden z biegaczy wyjedzie z Krynicy nowiutką Toyotą Yaris! I to nie byle jakim egzemplarzem - samochód posiada pakiet wyposażenia PREMIUM! 

Pod maską zamontowano silnik o pojemności 1.5l (Dual VVT-iE) o mocy 111 koni mechanicznych oraz bogate wyposażenie, m.in. systemy bezpieczeństwa aktywnego Toyota Safety Sense, klimatyzację, system multimedialny Toyota Touch 2 (6 głośników). Wartość samochodu to blisko 50 tys. zł! 

Szansę na wygranie samochodu mają wszyscy uczestnicy Koral Maratonu, Iron Run, Biegu 7 Dolin 100, 64 i 34 km oraz półmaratonu. Jedyne warunki to ukończenie rywalizacji w limicie czasowym dla danej konkurencji oraz osobista obecność na ceremonii losowania (niedziela 10 września od godz. 17:00 na deptaku). 

8. PKO Festiwal Biegowy wystartuje 8 września. Lista startowa imprezy obejmuje już blisko 9,5 tys. osób. Zapisy trwają - nie ma limitu czy losowania uczestników. 

Program imprezy: TUTAJ

Rejestracja: TUTAJ

Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL to wieloletni Partner Festiwalu Biegowego i festiwalowego maratonu. Razem biegaliśmy już w pierwszej edycji krynickiego święta biegów i biegaczy! Dziękujemy za zaufanie!

Wam Polecamy lodowe smakołyki z Nowego Sącza - impulsowe na patyku, w rożku oraz w kubeczkach, lody w familijnych opakowaniach. Bo zawsze jest pora na lody Koral! 

Fundacja "Festiwal Biegów" 


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce