V Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój. Już 4000 chętnych!

 

V Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój. Już 4000 chętnych!


Opublikowane w czw., 20/03/2014 - 12:25

Na nieco ponad 5 miesięcy przed startem imprezy lista uczestników Festiwalu przekroczyła liczbę 4000 zawodników. Tempo zapisów jest większe niż przed rokiem – wówczas mieliśmy 1000 zgłoszeń mniej. Zachęcając do startu kolejnych biegaczy, przypominamy o trwających promocjach dla uczestników naszej imprezy.

Zapisując się na Festiwal już teraz, z rodziną, uzyskasz promocyjny bon na paliwo. Wartość bonu to 150 zł. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia lub do wyczerpania puli nagród. Do rozdania mamy 150 bonów.  Szczegóły promocji znajdziesz TUTAJ.

Z kolei wśród wszystkich osób, które do 31 marca zapiszą się na V Festiwal Biegowy i dopełnią formalności związanych z udziałem w imprezie (lub już to zrobiły), rozlosujemy 3 bezpłatne miejsca na obozach treningowych ObozyBiegowe.pl. Do wyboru jest aż 6 terminów. Jeden z obozów, przygotowujący do startu w biegach górskich, objęliśmy naszym patronatem. Zajęcia poprowadzi m.in. mistrzyni dyscypliny i nasza Ambasadorka Izabela Zatorska. Szczegóły akcji można znaleźć TUTAJ

Zapisu na festiwal można dokonać w portalu www.FestiwalBiegow.pl w sekcji REJESTRACJA. W portalu dostępna jest lista startowa Festiwalu oraz propozycje hoteli i punktów noclegowych. Zakładka Karta Biegacza to z kolei lista firm i organizacji uczestniczących w festiwalowym programie rabatowym. Większość oferowanych zniżek i rabatów obowiązuje także poza terminem Festiwalu Biegowego. Sprawdźcie naszą ofertę!

Imponująca statystyka!

Rekordowym zainteresowaniem biegaczy cieszy się ponownie Życiowa Dziesiątka. Prowadzącą cały czas w dół trasą z krynickiego deptaka na rynek w Muszynie chce pobiec już ponad 1000 osób z całej Polski.

Najwyższe w historii zainteresowanie notuje Bieg 7 Dolin. Gotowość do pokonania 100-kilometrowej trasy, wiodącej najpiękniejszymi zakątkami Beskidu Sądeckiego, zgłosiło ponad 700 osób. Do towarzyszącego ultramaratonu 66 km oraz biegu górskiego 36 km zgłosiło się już po 200 zawodniczek i zawodników. 

Z nowych konkurencji Festiwalu największym wzięciem cieszy się Bieg Nocny na 5 km, do którego zgłosiło się już blisko 400 osób. Podobne zainteresowanie notuje Półmaraton. Bieg na Jaworzynie, powracający do kalendarza Festiwalu, to blisko 170 chętnych.

Szczegółowy program V Festiwalu Biegowego można znaleźć pod TYM adresem.

Do zobaczenia w Krynicy

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce