Wszystko o 8. PKO Festiwalu Biegowym! [INFORMATOR]

 

Wszystko o 8. PKO Festiwalu Biegowym! [INFORMATOR]


Opublikowane w wt., 05/09/2017 - 09:52

Podstawowe informacje dla startujących, opisy konkurencji, mapki i profile tras, plany miasteczka festiwalowego, programy sportowy, sceniczny i wydarzeń towarzyszących, eksperci i goście Forum Sport Zdrowie Pieniądze, wystawcy festiwalowego EXPO. To i wiele więcej znajdziecie w Informatorze 8. PKO Festiwalu Biegowego. Do pobrania poniżej (kliknij w grafikę).

Informator w formie drukowanej znajdzie się w pakietach startowych 8. PKO Festiwalu Biegowego. Z jego pomocą nie przegapicie żadnego startu czy atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy! A jest ich cała masa!  

8. PKO Festiwal Biegowy startuje w piątek 8 września. Przez 3 dni w Krynicy, Muszynie i okolicznych miejscowościach rozegramy ponad 30 konkurencji. Łączna długość tras festiwalowych to ponad 300 km! 

Zapisy do imprezy trwają (TUTAJ). Nie ma limitów zgłoszeń czy losowania uczestników - także w biegach górskich. Ostatnie numery startowe będą wydawane najpóźniej 30 minut przed startem danej konkurencji (nie dotyczy Biegu 7 Dolin 100 i 64 km - tu pakiet startowy trzeba odebrać najpóźniej w piątek do godz. 22:00)

Do zobaczenia w Krynicy! 

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce