KobietkiBiegaja.pl na FSZP: Weź udział w konkursie

 

KobietkiBiegaja.pl na FSZP: Weź udział w konkursie


Opublikowane w śr., 27/08/2014 - 09:49

„Nie ma rzeczy niemożliwych” to podtytuł warsztatowego spotkania, dla rozbieganych pań które w niedzielę 7 września o godz. 10:00 w Domu Forum poprowadzi z Katarzyna Żbikowska-Jusis, redaktor naczelna portalu www.kobietkibiegaja.pl. Będzie o realizacji celów, spełnianiu marzeń i przekraczaniu własnych granic. Wstęp wolny, także dla panów!

– Jeśli masz wielkie marzenia, ale trochę się boisz zacząć je realizować. Jeśli nie do końca wierzysz, że może Ci się udać. Jeśli podziwiasz ludzi, którym się udaje ukończyć kolejne maratony, pokonać karkołomne trasy ultra długich biegów lub wystartować gdzieś na drugim końcu świata - przyjdź na spotkanie i uwierz, że NAPRAWDĘ WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. I wszystko leży w zasięgu Twoich możliwości – zaprasza Katarzyna Żbikowska-Jusis.

W ramach warsztatów zaplanowano m.in. konkurs z nagrodami dla uczestników. Redakcja kobietkibiegaja.pl przygotowała kilka biegowych upominków.

Godzinę wcześniej (9:00), wraz z redakcją KobietkiBiegaja.pl zapraszamy na spotkanie z wybitną Polską maratonką Zofią Turosz oraz jej wnuczką, Iwoną, która dawno już połknęła bakcyla biegania. Wspólnie będziemy przekonywać, żeby bieganie nie zna granic wiekowych i że to sport międzypokoleniowy.  


Wcześniej przedstawialiśmy sylwetki i tematy spotkań innych gości Forum Sport, Zdrowie, Pieniądze w 2014 roku:

Denisa Urubko

dr Szczepana Wiechę

Tomasza Kliszę i redakcję magazynu Champion

- Mateusza Jasińskiego

- Piotra Pogona

- Marcina Świerca

- Michała Jelińskiego, Irenę Guszczyńską i Mariusz Masiarka z Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą

Spotkania są bezpłatne i otwarte dla szerokiej publiczności. 

Szczegółowy program Forum można pobrać TUTAJ.

Polecamy i zapraszamy do Krynicy-Zdrój!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce