10 km Czas na rekord!!!


Opublikowane w wt., 28/06/2011 - 00:00

Trenujmy do Krynicy!!!

Mastersi z klubu AZS-AWF Kraków trenują i przygotowują się II edycji Festiwalu Biegowego w Krynicy. Ich główny „objective" to 10 km , na którym to dystansie zostaną  rozegrane oficjalne Mistrzostwa Polskie kategorii „Masters". Mastersi zapraszają wszystkich do startu w Krynicy i do trenowania wspólnie z nimi. Na  stronach internetowych: www.masters.azs-awf.pl znajdziecie wszelkie informacje dotyczące jak i  gdzie trenujemy. czytaj więcej >>

Mistrzostwa Polski Masters w biegu na 10 km w Krynicy!

 Decyzją Zarządu Polskiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki tegoroczne Mistrzostwa Polski w kategorii Masters (powyżej 35 roku życia) w biegu na dystansie 10 000 metrów na szosie odbędą się w  ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy -Zdrój w dniu 10 września. 2011 roku.

Mistrzostwa Polski przeprowadzone zostaną na niezwykle szybkiej a jednocześnie malowniczej trasie z Krynicy do Muszyny. Trasa posiada oczywiście atest PZLA. Jeśli więc jesteś ambitnym amatorem biegania, chcesz poczuć atmosferę Mistrzostw Polski i zmierzyć się z najlepszymi biegaczami w kraju w twojej kategorii wiekowej nie może zabraknąć Cię w Krynicy. W zeszłym roku na tej trasie padały bardzo dobre wyniki. Wśród panów wygrał Laszlo Toth z czasem 27:30, a drugie miejsce zajął Henryk Szost nasz najlepszy maratończyk. Wśród Pań wygrała Katarzyna Kowalska z czasem 32:12. W grupie wiekowej M-40 najlepszy wynik osiągnął Dariusz Trener 33:42. Wśród kobiet  grupie wiekowej K-40 najlepszy wynik uzyskała Dorota Gruca - 32:27. Bieg mistrzowski rozpocznie się w sobotę 10 września o godz. 12.00. Zawodnicy wystartują ze startu położonego na Deptaku w Krynicy-Zdrój obok Starego Domu Zdrojowego. Meta biegu znajduje się na rynku w Muszynie.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce