Dołącz do nas! Zostań Ambasadorem Festiwalu Biegów! [ZGŁOSZENIA]


Opublikowane w czw., 15/11/2018 - 08:45

Chcesz reprezentować barwy Festiwalu Biegów na co dzień włączać się w nasze działania probiegowe i prosportowe? Umożliwia to program ambasadorski Festiwalu – właśnie rusza nabór do edycji 2018/19. Na zgłoszenia czekamy do 14 grudnia. 

Coś więcej niż Krynica

"Festiwal Biegów" to projekt obejmujący TAURON Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju - doroczną trzydniową imprezę z ponad 30 biegami i ponad 300 kilometrami tras, ale nie tylko. To także Liga Festiwalu Biegowego, ogólnopolski portal biegowy www.FestiwalBiegow.pl, Strefa Dzieci, trasy biegowe, Karta Biegacza, akcje edukacyjno-promocyjne realizowane w szkołach... Wszystkie te aktywności Fundacja "Festiwal Biegów" - inicjator projektu, realizuje we współpracy z zaprzyjaźnionymi organizacjami i biegaczami - Ambasadorami Festiwalu Biegów.    

Kim jest Ambasador Festiwalu Biegów? 

Ambasadorzy Festiwalu to osoby zakochane w bieganiu i aktywnie biegające. Uczestniczące w imprezach biegowych w Polsce i za granicą, pracujące zawodowo i hobbystycznie z młodzieżą, seniorami, członkowie grup czy klubów biegowych, potrafiące swoim zaangażowaniem zarażać innych. I otwarte na nowe wyzwania, takie jak współpraca z nami. Ambasadorzy są wizytówką Fundacji "Festiwal Biegów".

Jakie kryteria trzeba spełnić, by zostać Ambasadorem?

Ambasadorem może zostać każdy, bez względu na wiek, profesję, przynależność klubową czy osiągnięcia sportowe. Liczy się pasja i chęć zaangażowania w działania jednego z największych projektów biegowych w Polsce. 

Czym konkretnie zajmuje się Ambasador?

Ambasadorzy udzielają informacji o TAURON Festiwalu Biegowym i zachęcają do startu w Krynicy. Prowadzą zapisy na imprezę (z dedykowanym rabatem), obsługują stoiska festiwalowe w całym kraju, rozdają ulotki i gadżety. Prowadzą też treningi dla młodzieży, odwiedzają szkoły. Włączają się także w działania portalu internetowego www.FestiwalBiegow.pl, przygotowując relacje i galerie zdjęć z imprez biegowych, w których uczestniczą. Wszystko wedle chęci i możliwości. 

Co Ambasador otrzymuje w zamian?

Ambasador staje się integralną częścią jednego z największych projektów biegowych w Polsce i otrzymuje możliwość jego współtworzenia. Nawiązuje nowe kontakty, nabywa nowe umiejętności. Ponadto Ambasador jest zwolniony z opłat startowych na biegi TAURON Festiwalu Biegowego.

Każdy Ambasador otrzymuje specjalny pakiet startowy (w tym koszulka techniczna Ambasadora Festiwalu Biegów), a za swoją aktywność (działania przeliczane na punkty) otrzymuje nagrody finansowe i rzeczowe. Bierze też udział w losowaniu nagród dla wszystkich Ambasadorów, które odbywa się podczas uroczystego Bankietu Ambasadorów, zwykle ostatniego dnia TAURON Festiwalu Biegowego. 

Poznaj naszych Ambasadorów!

Obecnie program skupia około 150 osób z całej Polski, Słowacji, a nawet Serbii. Spotkać można ich na imprezach na całym świecie, tak w stawce biegaczy jak i w gronie organizatorów czy wolontariuszy. Można rozpoznać ich po dedykowanej koszulce z festiwalowym logotypem oraz ambasadorskim hasłem.

Dołącz do nas!

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z Fundacja "Festiwal Biegów" w ramach programu Ambasadorskiego Festiwalu Biegów prosimy o przesłanie wypełnionego formularza online (kliknij w grafikę) w terminie do 14 grudnia 2018 r.

Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

Zostań Ambasadorem Festiwalu Biegów!

Zachęcamy!

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce