Zwycięzcy promocji PZU Festiwalu Biegowego w 2014 r.
"Opłaca się opłacać" (11 – 31 lipca 2014)
Zgodnie z Regulaminem nagrody będzie można odebrać podczas PZU Festiwalu Biegowego (5-7 września). Dokładne informacje o sposobie odbioru nagród wyślemy zwycięzcom drogą elektroniczną bezpośrednio przed Festiwalem.
Vouchery Run Guru:
1. Bogucka Zuzanna z Poznania
2. Chrzanowski Grzegorz z Lublina
3. Cisek Agnieszka z Zagórza
4. Frelek Artur z Warszawy
5. Gąsiorek Tomasz z Bielska Białej
6. Grzegorz Gburzyński z Pruszkowa
7. Jagielska Magdalena z Kłobucka
8. Jakubowski Paweł z Gdańska
9. Jarosław Musierowicz z Kutna
10. Jeżewska Angelika z Warszawy
11. Kaniewska Patrycja z Wejherowa
12. Katarzyna Dusik z Oświęcimia
13. Księżyk Mirosław z Katowic
14. Lazar Damian z Siemianowic Śląskich
15. Leszek Dobosz z Poznania
16. Małgorzata Dębska z Wałbrzycha
17. Maziarka Mirosław ze Skawiny
18. Moneta Marta z Łodzi
19. Ners Maciej z Warszawy
20. Ostrowska Kamila z Łodzi
21. Panek Krzysztof z Poznania
22. Piotrowski Marek z Legnicy
23. Plasota Alina z Kobułki
24. Rytel Rafał z Warszawy
25. Rzepka Remigiusz z Mikołowa
26. Sitko Filip z Katowic
27. Skowronek Mirosław z Myślenic
28. Sławińska Magdalena z Krakowa
29. Sławska Anna z Czechowic-Dziedzic
30. Spyra Mariusz z Rzeszowa
31. Stolarz Paweł z Warszawy
32. Strzelczak Robert z Opola
33. Sułat Maciej z Pabianic
34. Sumiec Katarzyna z Mielca
35. Szczerba Kamil z Warszawy
36. Urbański Robert z Gdańska
37. Wąsik Marcin z Mielca
38. Wioletta Czyż z Warszawy
39. Wszołek Adam z Zegrza
40. Zagdańska Małgorzata z Łodzi
41. Zambrowski Dariusz z Jastrzębia-Zdrój
42. Zarębkiewicz Marta z Samborca
43. Zawiślak Piotr z Wrocławia
44. Ziemnicki Tomasz ze Swarzędza
45. Żmuda Aleksander z Dębicy
Dwuosobowy pobyt w hotelu w Krynicy-Zdrój:
1. Brzozowska Teresa z Jaworzna
2. Ebert Agata z Imielina
3. Gemzik Jacek z Krakowa
4. Górna Karolina z Kalisza
5. Kamińska Halina z Krakowa
6. Kamiński Krzysztof z Krakowa
7. Móc Wioletta z Czeladzi
8. Mroziński Tomasz z Częstochowy
9. Olechnowicz Robert z Dąbrowy Górniczej
10. Pawlikowska Agnieszka z Krakowa
11. Roczniak Bogdan z Rzeszowa
12. Sroka Grzegorz z Olkusza
13. Styrulski Paweł z Krakowa
14. Torka-Kunert Grażyna z Rybnika
15. Warakomski Tomasz z Rudy Śląskiej
Koszulka biegowa Under Armour:
1. Elwart Roman z Pucka
2. Fidzińska-Dziurzyńska Maria z Kielc
3. Klocek Joanna z Poznania
4. Kornaga Andrzej z Katowic
5. Krypczak Michał z Chorzowa
6. Łysoń Mirosław z Głogowa
7. Olszówka Robert ze Starych Babic
8. Pinkawa Olgierd z Katowic
9. Stępień Zenon z Kielc
10. Swoboda Marek z Wałbrzycha
11. Szymański Dariusz z Łomży
12. Tomaszek Bernadeta z Krakowa
13. Urbańczyk Anna z Tych
14. Wilisz Robert z Legionowa
15. Zubowicz Janina - Sejny
„Przywieź rodzinę/drużynę – dostaniesz na benzynę”:
Zgodnie z regulaminem bony na benzynę o wartości 200 zł będą wydawane w trakcie PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój, w dniach od 5 do 7 września 2014 roku, wyłączenie osobom do tego upoważnionym po okazaniu dowodu osobistego. Nie będziemy honorować żadnych upoważnień, nie będziemy też przesyłać bonów listownie ani przelewem.
1. Baczyński Marek
2. Balbus Michał
3. Barszczewski Tadeusz
4. Barszczewski Michał
5. Basta Grzegorz
6. Bień Magdalena
7. Bodanka Piotr
8. Ciepłak Maciej
9. Cierpikowska Agnieszka
10. Czekaj Krzysztof
11. Demków Przemysław
12. Dłużniewski Jacek
13. Dziedzicka Iwona
14. Elwart Roman
15. Gabryel Danuta
16. Gaweł Bogdan
17. Gazda Mariusz
18. Gliwa Rafał
19. Gołąb Łukasz
20. Iżycki Krystian
21. Jagoda Adam
22. Jamioł Michał
23. Jamrozik Zbigniew
24. Janzer Janusz
25. Kloatzek Krzysztof
26. Kopacz Adam
27. Kowalski Jan
28. Krawczyk Piotr
29. Krygier Rafał
30. Kucia Sebastian
31. Kurczab Waldemar
32. Kwiecień Robert
33. Lis Agata
34. Lizak Wojciech
35. Lubowicki Łukasz
36. Łużyńska Katarzyna
37. Machlowski Łukasz
38. Maciejewska Monika
39. Majewski Robert
40. Majłowski Piotr
41. Marciniec Damian
42. Maruszczyk Marek
43. Michalski Paweł
44. Miś Lilianna
45. Nielaba Anna
46. Nietopiel Krzysztof
47. Nosal Dorota
48. Opowicz Marzena
49. Orian Piotr
50. Pobłocka Bożena
51. Połeć Sebastian
52. Prokop Mariusz
53. Pyrkosz Damian
54. Rajkowski Przemysław
55. Rychter Rafał
56. Ryszka Piotr
57. Sambak Tadeusz
58. Seremet Piotr
59. Sobolewski Jakub
60. Soboń Małgorzata
61. Sokół Michał
62. Sosnowski Wiesław
63. Sroka Grzegorz
64. Stróżyk Piotr
65. Szczepański Łukasz
66. Szymańki Dariusz
67. Ślusarski Rafał
68. Świerk Seweryn
69. Tarajkowski Krystian
70. Terczyński Paweł
71. Toboła Zbigniew
72. Turlej Wojciech
73. Urbański Maciej
74. Wachowiak Agata
75. Węgielewski Bartosz
76. Wnuk Grzegorz
77. Wolbach Piotr
78. Wójcicki Tomasz
79. Wyrąbkiewicz Janusz
80. Zając Marcin
81. Zawadzka Dorota
82. Zawalski Robert
83. Zbrożek Mateusz
84. Zgoda Bogusław
85. Zwoliński Łukasz
„Zapisz się na Festiwal i jedź na obóz biegowy” (11 - 31 marca 2014 r.):
1. Sylwia Mandrykowska z Chorzowa
2. Adam Wojtowicz z Bytomia
3. Piotr Chmiel z Warszawy
Weekendowy Quiz Biegowy (trwa od 4 listopada 2013 r.):
1. Natalia Urbaniak z Warszawy – książka o tematyce biegowej
2. Sebastian Nicpoń z Krzepic – książka o tematyce biegowej
3. Barbara Świdzińska z Przemyśla – książka o tematyce biegowej
4. Ewa Gruszka z Bytomia – książka o tematyce biegowej
5. Łukasz Nowak ze Strzyżowa – książka o tematyce biegowej
6. Michał Gruszka z Sączowa – bilet lotniczy do Kopenhagi w terminie Copenhagen Marathon 2014
7. Dariusz Królicki z Rymanowa – książka o tematyce biegowej
8. Emilia Walczyna z Warszawy – książka o tematyce biegowej
9. Iwona Białogrodzka z Zalesia Górnego - książka o tematyce biegowej
10. Konrad Zarewicz z Dąbrówki - książka o tematyce biegowej
11. Anna Kujawińska z Jeleniej Góry - książka o tematyce biegowej
12. Justyna Stadnik z Ropczyc - książka o tematyce biegowej
13. Joanna Reglińska z Olsztyna - książka o tematyce biegowej
14. Beata Świdzińska z Przemyśla - książka o tematyce biegowej
Promocyjne noclegi „2 za 70 zł” (6 – 31 grudnia 2013 r.):
400 nagrodzonych. Lista laureatów promocji dostępna jest TUTAJ.
Konkurs: „Podziel się przepisem i wygraj” (7 – 20 listopada 2013 r.):
1. Barbara Muzyka z Warszawy – książka o tematyce biegowej
2. Łucja Szczepanik z Krakowa – książka o tematyce biegowej
3. Dariusz Pansewicz z Przemyśla – książka o tematyce biegowej
4. Michał Machnacki z Legionowa – książka o tematyce biegowej
5. Adam Szmadke z Warszawy – książka o tematyce biegowej
Bieg Niepodległości w Warszawie (29 października – 3 listopada 2013 r.):
1. Maria Główka z Warszawy – bezpłatny pakiet startowy
2. Maja Lubowiecka z Tychów – bezpłatny pakiet startowy
3.Robert Wilk z Krakowa – bezpłatny pakiet startowy
4. Andrzej Kośnik z Mińska Mazowieckiego – bezpłatny pakiet startowy
5. Bartosz Grzegorczyk z Pabianic – bezpłatny pakiet startowy
Konkurs inauguracyjny (11 - 31 października 2013 r.):
1. Andrzej Florencki z Gliwic – voucher na zakupy w sklepach marki Brubeck o wartości 500 zł
2. Łukasz Pacuła z Katowic – voucher na zakupy w sklepach marki Brubeck o wartości 500 zł
3. Łucja Zubczyńska z Radlina – voucher na zakupy w sklepach marki Brubeck o wartości 500 zł
4. Dariusz Królicki z Rymanowa – voucher na zakupy w sklepach marki Brubeck o wartości 500 zł
5. Agnieszka Sęczek z Warszawy-Wesołej – voucher na zakupy w sklepach marki Brubeck o wartości 500 zł
6. Zbigniew Wichrowski z Bielska-Białej – zestaw jesienny Salomona
7. Teresa Bil z Kielc – zestaw jesienny Salomona
8. Bożena Anna Lipnicka z Krakowa – zestaw jesienny Salomona
9. Mateusz Urbański z Poznania – zestaw jesienny Salomona
10. Sylwia Zgoda z Siemianowic Śląskich – zestaw jesienny Salomona
11. Maciej Walczak ze Śremu – zestaw jesienny Salomona
12. Łukasz Wierzbicki z Warszawy – zestaw jesienny Salomona
13. Małgorzata Walendziewska z Warszawy – zestaw jesienny Salomona
14. Damian Marciniec z Wieliczki – zestaw jesienny Salomona
15. Adam Flejterski z Wrocławia – zestaw jesienny Salomona