Znaczniki | Festiwal Biegów

Tagi

23. Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego Katowice - Siemianowice Śl.(16.4.2016) 1241 Półmaraton Legnica – Legnickie Pole (9.4.2017) wegetarianizm 6. PZU Festiwal Biegowy: Biegi Dzieci o Puchar RMF FM (9-12 lat)
Start Koszwice Organizacja i kondycja biegów masowych w Polsce Uniwersytecka ZaDyszka w Poznaniu (15.11.2014) 5. Bieg Tropem Wilczym w Warszawie (26.2.2017)
Cross Maraton Nadarzyn Setne spotkanie Night Runners Śląsk (23.3.2015) Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej w Henrykowie (30.4.2016) Jurassic Forest Run w Kroczycach (29.4.2018)
Półmaraton Mikołajów Noc-Zima-Góry 2015: Wejście na Pszysłop Miętusi (7.3.2015) 3. Indoor Track Run Charytatywny Bieg Mikołajów w Piwnicznej Zdroju (6.12.2016)
Logos Travel 24. Półmaraton Cud nad Wisłą w Radzyminie (15.8.2015) 7. Bieg Częstochowski (11.4.2015) Puchar Europy w Kolarstwie Ręcznym
os. Piaski (24.6.2015) USATF 5. Charytatywny Bieg Mikołajkowy w Kędzierzynie-Koźlu (10.12.2016) Siemianowickie Nocne Marki (31.10.2015)
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - bieg 8 (29.8.2015) Nocna Ścigacka w Białce Tatrzańskiej (28.2.2015) 3. Marceliński Bieg Zimowy w Poznaniu (29.1.2017) Lotto Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej (15.8.2017)
Bieg o Puchar Opoczna Izabela Trzaskalska Ewelina Matuła 25. Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu (5.6.2015)
13. Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - runda 1 (2.1.2016) Wieliszewski Crossing - Wiosna w Wieliszewie (10.4.2016) 10. Bieg Wdzięczności za Pontyfikat JP II w Konstantynowie Łódzkim (7.5.2016) 7. Bieg Pamięci senatora Stanisława Zająca w Święcanach k.Jasła (28.4.2018)
sudecka 100 Puchar Najmłodszych Valentina Vorecka 5. Izerska Wielka Wyrypa w Lubaniu (16.08.2014)
Marek Dudziński Bieg Szlakiem Doliny Wisły w Czerwińsku (13.8.2017) Karnawałowe Grand Prix City Trail w Łodzi (8.2.2015) Półmaraton Szerpa
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 10 (27.10.2018) Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim w Gdyni (17.6.2016) 3. ORLEN Warsaw Marathon w Warszawie (26.4.2015) Magdalena Bień
Bieg o Złotę Szyszkę w Bystrej k.Bielska Białej jajecznica Falenica zimowe biegi górskie 26. Bieg Powstania Warszawskiego w Warszawie (23.7.2016)
14. Krakowski Bieg Sylwestrowy (31.12.2017) Biuro Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie 10. Międzynarodowy Półmaraton Kościan (9.11.2014) 7. Legionowska Dycha (7.6.2015)
Puchar Rzeszowa. Rzeszów owoce VI Dycha Justynów-Janówka 5. PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie (11.11.2017)
Skarżysko-Kamienna kasza gryczana Półmaraton ZHP żylaki
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 2 (21.2.2015) Noniron Duathlon 3. Półmaraton Wydminy (9.7.2016) Malta
Bieg Pamięci Deportowanych Górnoślązaków w Radzionkowie (11.2.2016) Jan Kotarba 28. Beogradski Maraton w Belgradzie (27.4.2015) Bieg na 3 km w Krynicy (10.9.2016)
10. Śląski Maraton Noworoczny Cyborg w Chorzowie (1.1.2016) 7. Półmaraton Komandosa w Warszawie (13.2.2016) Puszcza Niepołomicka Vodafone Malta Marathon (22.2.2015)
5. Rybnicki Półmaraton Księżycowy Katowicach i Łodzi (18-19.3.2017) prezent dla biegacza Złotoryja
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 9 (26.9.2015) Nowa Dąbrowa Tsegaye Kebede 3. Trail Kamieńsk na Górze Kamieńsk k.Bełchatowa (21.1.2018)
CITY TRAIL on Tour w Warszawie (19.7.2016) Bieg Piekarczyka Janusz Janzer Aleksandra Raczyńska
nagroda główna testosteron 366 maratonów w 366 dni Legnicki Bieg z Serduszkiem (16.1.2017)
rolki cracovia maraton Hollywood Half Marathon w Los Angeles (8.4.2017) Pieniądze - Wojciech Staszewski (13.9.2015) Winter Vinecki
2. Wiosenny Cross w Łodzi (19.3.2016) Misja Brus w Łodzi (16.10.2016) Kormorany Biegają II w Olsztynie (13.12.2015) Bieg Herosa na Pustyni Błędowskiej (26.7.2015)
Grand Prix Warszawy 2015 - bieg 2 (7.3.2015) 2. Bieg Niepodległości w Łodzi (11.11.2015) Daniel Formela Bieg Urodzinowy w Gdyni (13.2.2016)
4. Tatarska Piątka w Studziance (12.7.2015) Powiatowy Bieg z Naturą i Kulturą Altus Cup w Katowicach (27.11.2016) Nao Kazami
TLC Bieg w Sukniach Ślubnych w Warszawie (14.09.2014) 3x Śnieżka = 1x Mont Blanc w Karpaczu (4.7.2015) Hotel PEGAZ **** w Krynicy-Zdrój Piotr Gliński
Wodzisław Śląski 2. Łódzki Bieg MIkołajów (3.12.2017) dziewczynki MIstrzostwa i Puchar Polski w Nordic Walking w Osielsku (8.8.2015)
Szczepan Wiecha koszęcin płeć Bieg Icemana
Grand Prix Zagłębia Miedziowego w Ścinawie (21.2.2016) 2. Bieg Rolnika o Złote Gumiaki w Kamieńcu (2.7.2016) bieg 6-godzinny Beh na Zelene Pleso
42 do Szczęścia Zielonka Ultramaraton w Czerwonaku k.Poznania (20.6.2015) Andrzej Biernat 4. Bieg do Pani Fatimskiej w Oleśnicy
Leśne Run KK I Rzeszowska Dycha Piotr Pietroń World Athletics Day
Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich Szpiknik Biegi po Prawdziwej Warszawie Kołobrzeg Maraton i Półmaraton (1.5.2016)
Radzymin Bieg Katorżnika w Lublińcu-Kokotku (13.8.2016) Grand Prix Żoliborza w Warszawie - 15 km (10.6.2015) Parkowa Mila
2. Bieg ultra Granią Tatr w Dolinie Chochołowskiej (15.8.2015) Dbamy o Beskidy Bieg Walentynkowy w Krakowie (14.2.2016) Bieg 8 Wspaniałych w Katowicach (20.10.2017)
Berlin Maraton 4th Olympia Marathon Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - bieg 5 (21.2.2015) andrzej puchacz
Towarzyski Bieg Sylwestrowy 4. Bieg Lwa w Tarnowie Podgórnym (24.5.2015) Leszno Run For Marta
Icebug Summer Trail Września Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w Osielsku (5.8.2017) Biegiem na Bagry w Krakowie (26.4.2015)
Krakowski Bieg Antysmogowy (15.2.2015) rajd GROM Challenge parkrun w Łodzi
2. Biegowe Walentynki-Endorfinki w Gliwicach (14.2.2016) Denis Kimetto Bieg Wielkanocny w Wodzisławiu Śl. (12.4.2015) Bieg Bez Celu
5. Bieg Fabrykanta w Łodzi (29.8.2015) Zimowy Bieg Piasta Aniołki Matusińskiego Transgrancanaria
4. Bieg od Zródeł Utraty w Milanówku (4.7.2015) Runbertów w Rembertowie (23.10.2016) II Jesienny Bieg po… Giełczyn 2014 Planet Heroes
9. Bieg do Gorących Źródeł w Uniejowie (18.10.2015) Mój Bieg Mój Festiwal Biegnij fair - akcja edukacyjna Gdyńskiego Centrum Sportu Krakowskie Spotkania Biegowe - Bieg Nocny 10 km (17.4.2015)
bieg Kukuczki 2. Dycha do Maratonu Lubelskiego (23.11.2014) Bieg Wilczym Tropem Bieg Częstochowski
15. POZnań Maraton (12.10.2014) Zimowy Maraton Na Raty w Warszawie (21.2.2016) Anna Psuja Trasy Biegowe w woj. Łódzkim - Konstantynów (7.11.2015)
4. Bieg Szlak Trafi w Parchatce (6.8.2016) Runmageddon Classic w Warszawie (9.5.2015) Inowrocław plyometria
wyjazd 9. Festiwal Spełnionych Marzeń w Mysłowicach (16.1.2016) Enea Tri Tour CrossDuathlon w Poznaniu (22.3.2015) Szybko po Woli - bieg 3 (17.5.2015)
Krasnystaw recenzja 2. Krakowski Bieg z Dystansem (20.3.2016) Dog Orient
Kobiety na 5 16. Półmaraton Wtórpol w Skarżysku-Kamiennej (20.8.2016) Zimowy Runmageddon Rekrut/Intro/Kids w Warszawie (13.1.2018) Trening z historią w tle - Wola (23.7.2015)
4. Bieg Wojciechowy w Serocku (17.4.2016) Runmageddon Rekrut i Hardcore w Myślenicach (30-31.5.2015) Podstolice 9. Półmaraton Wodzisławski (15.11.2015)
Etixx Silesiaman CrossTriathlon w Parku Śląskim (14.8.2016) Motivato Sławkowski Szczyt 31. Bieg Zaślubin w Kołobrzegu (12.3.2017)
Krostoszowickie Kilometry Niepodległości (11.11.2015) Bieg Mięty i Kamienia Halina Olejniczak Pensjonat Małopolanka w Krynicy-Zdrój
2. Mistrzostwa Polski w Biegach Przeszkodowych OCR w Pabianicach (19.11.2017) Dominika Stelmach Międzynarodowy Bieg Chomika w Warszawie (21.7.2016) bieg z psem
Koleżeński Bieg Sylwestrowy Bieg do Pustego Grobu Grand Prix City Trail w Łodzi 17. PZU Cracovia Maraton (22.4.2018)
Artur Paszczak Triathlon Kołobrzeg (21.6.2015) 4. Gdańsk Maraton (15.4.2018) Runmageddon Rekrut w Poznaniu (7.11.2015)
Pogrom Wichra w Oleśnicy (21.8.2016) accreo ekiden mróz Targi Książki
32. Maraton Wrocław Bielański Bieg Rodzinny Krzysztof Bulanda relacja z b iegu
Bieg Mikołajów Perły Małopolski w Zawoi (24.08.2014) 2. Poddębicki Bieg bez Barier (5.6.2016) DOZ Maraton Łódź / Ibuprom Sport Żel Półmaraton (15.4.2018)
Mikołajki z Nordic Walking w Wodzisławiu Śląskim (7.12.2014) Bieg Łosia Bieg dzieci na 300 metrów Grand Prix Gdyni w Biegach Górskich - runda finałowa (3.10.2015)
19. Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa Cykl Noc-Zima-Góry 2015 - finał na Śnieżce (14-15.3.2015) Życiowa Dziesiątka im. Tadeusza Mazowieckiego w Krynicy (9.9.2017) Athens Marathon
4. Kleszczów na Piątkę (18.9.2016) Runmegeddon w Pabianicach (18-19.11.2017) Poland Business Run Warszawa (14.09.2014) Agencja Turystyki Aktywnej „STYR” w Zakliczynie
Murowana Goślina Tauron 34. Bieg Chomiczówki i 12. Bieg o Puchar Bielan w Warszawie (15.1.2017) Ricky Stevenson
Harpagan 48 Piątka dla Bartka 2. PZU Gdańsk Maraton (15.5.2016) Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich - runda 3 (6.12.2014)
2 km Cztery Mile Jarka Bieg Tropem Wilczym w Łodzi (1.3.2015) B7D 100 km
Tropem Wilczym 2019 - Warszawa (3.3.2019) 4. Nocny Wrocław Półmaraton (18.6.2016) Ryana Sandes i Ryno Griesel na Grand Himalaya Trail (1-26.3.2018) Polskie Himalaje
zanardi maratona di rome aktywność Młodzieszyn Tenzing-Hillary Everest Marathon
Las Łagiewnicki Robert Zakrzewski Wilson Kiprop 2. TriCity Trail w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym (10.7.2016)
Dycha Justynów-Janówka Minimaraton Koralowa Strefa Dziecka w Kamionce Wielkiej (5.5.2015) Bieg Górski w Koszalinie
Grand Prix Sopotu 2. Bieg Dzika na Młocinach (16.9.2017) czysta Polska Bieg Ulicą Piotrkowską
Beskidzka 160 Na Raty w Ustroniu (21-22.11.2015) Bagnisko Cross 4. Półmaraton Powiatu Warszawskiego Zachodniego 3. Uliczny Bieg Azotowy w Kędzierzynie-Koźlu (25.5.2015)
CITY TRAIL onTour (27-31.7.2015) Manuel Da Cunha Festiwal Runmageddonu w Myślenicach (4-6.5.2018) 3. 4F Świeradów Run w Świeradowie-Zdroju (8.10.2016)
Borówno 10k Parking Relay w Warszawie (6.1.2016) 8. Bieg Częstochowski (9.4.2016) Panewnickie Dzikie Biegi 2015 - runda 4 (19.4.2015)
Warka 1. Bieg Gajusza im. Julki Gajzler w Łodzi (27.12.2015) 56. Bieg Westerplatte w Gdańsku (23.9.2018) Masters
Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki (23.5.2015) Prusice Gniezno numer startowy
ubezpieczenie NNW 3. Żorski Bieg Ogniowy (11.5.2015) CITY TRAIL w Olsztynie i Trójmieście (18-19.2.2017) Rzeźnik
Bieg po Serce Zbója Szczyrka Jarosław Tyrypa Finał Wielkiej Charytatywnej Sztafety Biegowej Gliwice (29.10.2016) 3. Bieg Gajusza im. Julii Gajzler w Łodzi (16.12.2017)
Bronisław Malinowski Bieg na Paścią Górę 11. Bieg Wedla w Warszawie (30.1.2016) 8. Bieg Sokoli
Parchatka Warszawa Nocą - Biblioteka Narodowa (14.1.2015) 1. Bieg Obrońców Granic w Arłamowie (20.6.2015) 6. Bieg na Wielką Sowę i 5 Sowiogórski Nordic Walking w Ludwikowicach (16.8.2015)
Przemyska Dycha Łódzkie Biegi Górskie - runda 1 (26.11.2017) Górska Pętla UBS Od Zmierzchu do Świtu
Ultra Fiord w Patagonii (7-8.4.2017) CITY TRAIL w Poznaniu i Bydgoszczy (9-10.1.2016) Maraton Górski Regatta Leśnik - Wiosna w Porąbce (2.4.2016) Salomon Skyline Scotland
Bieg Powstania Styczniowego Jaworzno Poznań Nocą Forum foRUN sieBiega w Kielcach (13.2.2016)
3. Bieg Mikołajów w Warszawie (6.12.2015) Bukowno Bieg na Stożek 20. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie (29.8.2015)
11. Półmaraton Dąbrowski w Dąbrowie Górniczej (8.4.2018) 8. Jastrzębski Bieg Uliczny (16.9.2017) Warszawie i Szczecinie (11-12.3.2017) 1. Lotto Półmaraton Lubelski (22.10.2017)
6. Bieg Raszyński (12.4.2015) Memoriał Barbary Szlachetki Kielecka Dycha przesąd
Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w Krynicy (10.9.2016) Ogólnopolski Bieg Nowej Wsi CITY TRAIL we Wrocławiu i Katowicach (30-31.1.2016) Samsung Półmaraton
Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa Jerozolima Półmaraton Bydgoski frikaj
Nie biegaj za prezentami - pobiegaj z nami 3. Bieg SGH w Warszawie (17.4.2016) Bydgoszczy i Poznaniu (24-25.1.2015) 21. Festival des Templiers
12. Bieg Opolski 8. Praska Dycha w Warszawie (15.11.2015) 1. Półmaraton Gliwicki (19.10.2014) 6. Maraton Karkonoski
Spotify Kleszczewska Szybka Piątka GP Dzielnic Gdańska - finał na Siedlcach (4.10.2015) Cortin Trail w Cortina d'Ampezzo (27.6.2015)
Maraton Poznań Bieg Rotmistrza Pileckiego Jestem Mikołajem w Łodzi (3.12.2016) Półmaraton Górski Szlakiem Uzdrowiskowym
Gala 44. Konkursu Nadziei Olimpijskich im. K. Hoffmanna w LA w Poznaniu (23.1.2015) Niepokorny Mnich 3. Bieg „Jestem Mikołajem” w Łodzi (2.12.2017) Bytomski Półmaraton
Bieg Niepodległości w Żaganiu (11.11.2014) 23. Bieg Fiata w Bielsku-Białej (17.5.2015) 12. Krakowski Bieg Sylwestrowy (31.12.2015) Wasz 15. Cracovia Maraton (15.5.2016)
1. Rafakao Półmaraton w Raciborzu (30.8.2015) 6. PZU Festiwal Biegowy - Bieg Nocny na 5 km (11.9.2015) Śrem Gra Miejska Odkryj Katowice
Ultramaraton Tatrzański w Zakopanem (27.09.2014) 5. Bieg SGH w Warszawie (15.4.2018) Maraton w Wilnie Senior Games
Bieg Sambora Józef Kubik Półmaraton Kielecki Gdańsk Biega 2017 (22.10.2017)
Nike Free Run w Warszawie (30.5.2015) 3. Dycha do Maratonu Lublin (17.2.2018) Challenge Poznań Limassol International Half Marathon
Bieg Nocny na 7 km o Puchar Przeglądu Sportowego w Krynicy (8.9.2017) 23. Półmaraton 13. Bieg Bejorów w Rytrze (25.10.2015) Węgorzewo
1. Tarnowska Dyszka w Tarnowie (21.11.2015) 6. PZU Festiwal Biegowy: Warsztaty z samoobrony dla biegaczek (12.9.2015) Puchar DOZ Maratonu Łodzkiego - 20 km (15.2.2015) Grand Prix CITY TRAIL w Lublinie i Warszawie (14-15.3.2015)
Orkiestrowy Marsz Nordic Walking w ramach 23. finału WOŚP UNTS Cup 5. Bieg Tropem Wilczym w Łodzi (26.2.2017) Cross Maraton Pustyni Błędowskiej
Maratona di Ravenna we Włoszech (12.11.2017) Bieg Śniadaniowy Justyna Kowalczyk Półmaraton Mustanga
GKS Katowice Noc-Zima-Góry 2015: Wejście na Skrzyczne (21.2.2015) 3. InterContinental Tower Run w Warszawie (29.5.2016) Charytatywny Bieg Pomagamy Durś w Piekaracg Śląskich (8.10.2017)
LoLo Jones Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie Iron Run w Krynicy (9-11.09.2016) 13. EDF Maraton Energetyków w Rybniku (9.8.2015)
7. Bieg Do Pani Fatimskiej w Oleśnicy k.Wrocławia (15.8.2017) Strefa Dziecka 5. PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy (5-7.9.2015) Puchar Kościeliska OSHEE Bieg na 10 km w ramach ORLEN Warsaw Marathon (26.4.2015)
Ustroń 5. Cross Straceńców w Głogowie (25-25.4.2015) Crossowe Grand Prix Jury Sierre-Zinal
Bieg Świętojański Od Zmierzchu Do Świtu Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - edycja 10 (25.10.2014) Nocne Manewry 3. Marriott Everest Run w Warszawie (18.2.2017)
Bieg o Puchar PPWSZ EXPO 10. PKO Poznań Półmaratonu (24-25.3.2017) 25. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Knurowie (24.9.2017) 13. Zimowy Bieg Trzech Jezior
Wieliszewski Crossing - Wiosna w Wieliszewie (11.4.2015) 10. Bieg Wedla w Warszawie (31.1.2015) 7. Bieg Siedleckiego Jacka w Siedlcach (28.8.2016) Puchar Podkarpacia w Nordic Walking (10.10.2015)
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Varsoviada 2015 - bieg przełajowy (10.11.2014) 5. Jurajski Puchar Nordic Walking w Częstochowie (10.5.2015) Marek Grund
Silesiaman Triathlon #2 w Katowicach (30.08.2014) Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów Karnawałowy Trail Półmaraton Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 10 (28.10.2017)
Nocny Ekologiczny Bieg 3. Parkowe Hercklekoty w Parku Śląskim (12.2.2017) Chudy Wawrzyniec w Rajczy (6.8.2016) Bieg Olszynki Grochowskiej w Warszawie (25.11.2017)
jak dojadę Family Active 26. Goleniowska Mila Niepodległości (11.11.2014) 14. Krakowski Półmaraton Marzanny (19.3.2017)
10. Parafialny bieg Św. Urbana w Strzebinie (28.5.2016) 7. Limanowa Forrest w Limanowej (5.6.2015) Supraśl Puchar UNTS
Vibram Hong Kong 100 5. Pogrom Wichra Ambasadora (22.8.2015) Skawina Kaszuby Biegają
Półmaraton Ziemi Puckiej Żyrardów w Biegu Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 4 (25.4.2015) Noraf Trail w Zalesiu k. Grójca (27.09.2014)
3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski (16.10.2016) Bieg Pamięci Generała Kleeberga Jan Marchewka Festiwal Biegów Alpejskich w Zawoi (26-27.9.2015)
28. Bieg Niepodległości w Warszawie (11.11.2016) BnO podczas Rajdu Łódź (11.4.2017) Bieg na 3 km w Krynicy (12.9.2015) 10. Sztafeta Papieska Oświęcim - Wadowice (11.4.2015)
7. Półmaraton Wtórpol i Dycha Wtórpolu w Skarżysku Kamiennej (20.8.2017) Świętojański Bieg Po Prawdziwej Warszawie (19-20.6.2015) Puszczykowo w Katowicach i Łodzi (17-18.12.2016)
#sezamki 5. Szóstka Pogorii Indywidualny Bieg Na Czas w Dąbrowie Górniczej (10.5.2015) Marsz i Bieg Policz się z Cukrzycą Skywayrun w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka (19.4.2015)
Katowicach i Łodzi (2-3.1.2016) Prezentacja DOZ Maraton Łódź 2017 w Łodzi (26.1.2017) Złoty Maraton Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - spotkanie 9 (20.09.2014)
Nowa Huta w Czterech Smakach w Krakowie - etap Wiosna (2.4.2017) Bankiet Ambasadorów Festiwalu Biegów w Krynicy-Zdroju (10.9.2017) 4. Półmaraton Tradycji w Adamowie (4.6.2015) rywalizacja
Portugalia 37. Bieg Lechitów Lekkoatletyczne Mistrzostwa IPC Roma
Hong Kong Marathon Pieniądze - WRD i KWP (12.9.2015) Wintercamp na Turbaczu (12-15.2.2015) 2. Wolbromska Ciężka Dycha (28.6.2015)
biegi dla kobiet Korona Maratonów Bieg Herosa w Chechle k.Olkusza Grand Prix Warszawy 2015 - bieg 3 (21.3.2015)
2. Bieg Niezłomnych Daniel Kimetto Bieg Urodzinowy w Gdyni (21.2.2015) Białołęcki Bieg Wolności w Warszawie (13.12.2015)
Bartłomiej Olbrych 4. UltraMaraton Bieszczadzki (9.10.2016) Powitanie Reprezentacji Polski w Warszawie po HME w Belgradzie (6.3.2017) Zdrowy Projekt
Alzheimer napoje energetyczne tokio 3xBabia
Leśne Run - jesień w Zabrzu (17.9.2016) rower stacjonarny Hotel Piwniczna SPA&Conference w Piwnicznej-Zdrój Piotr Gutt
2.6.2015) Mistrzostwa Opolszczyzny NW biegi grskie Koszęcińska Dycha (9.12.2017)
Płock Bieg im. Stanisława Tyma na 30. piętro PKiN w Warszawie (4.6.2015) 2. Bieg Rycerski w Świeciu (16.5.2015) Bieg w krawacie w Krynicy (9.9.2016)
Belgia (3-4.3.2017) 42. Maraton w Dębnie (12.4.2015) Zielonogórskie Biegi Górskie Rollercoaster 21k/10k (1.10.2016) Andrzej Długosz
Tomasz Majewski 4. Bieg Dwóch Szybów w Chorzowie (5.11.2017) Leśne Run w Zabrzu - runda 3 (23.9.2017) Piotr Pogon
Mistrzostwa Polski w Biegach Przeszkodowych w Poznaniu (6.11.2016) Rafał Baliński Parkowa Mila w Chorzowie (31.08.2014) 2. Bieg Walentynkowy w Krakowie (12.2.2017)
Dębno Bieg Wdzięczności w Warszawie (28.10.2018) Bieg AGH 14. PKO Cracovia Maraton - wyścigi kolarzy ręcznych i wózkarzy (19.4.2015)
Beskid Wyspowy Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - epilog (18.3.2017) towerrunig world cup 4. Bieg Nadodrzański w Raciborzu (7.1.2018)
Letni Bieg Piastów Run for... Icebug Summer Trail w Gorcach (17.08.2014) piłka nożna
Wskrzeszony NIC ekstremalne bieganie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w Osielsku k.Bydgoszczy (6.8.2016) Sztafeta Maratońska w Krynicy (11.9.2016)
Biegiem na Majdan Krakowski Bieg Niepodległości (9.11.2014) Rajd Bike Orient Bieg Korfantego
Grudziądzka Dziesiątka 2. Bieruński Bieg Utopca (10.1.2016) Denis Urubko Bieg Wielkanocny w Wodzisławiu Śląskim (10.4.2016)
Bieg bez granic 15. Bieg Mikołajkowy w Warszawie (2.12.2017) 5. Bieg Jurajskich Ścieżek Żarki k.Częstochowy Zimowy Bieg Świetlików w Krakowie (13.12.2014)
TransGranCanaria 2015 - przed imprezą 4. Bieg Oliwski w Gdańsku (19.10.2015) Runkeeper II Olecka Trzynastka
plaża Wycie Szakala o Północy 9. Bieg ENTRE w Warszawie (22.11.2014) Enea Challenge Poznań - ME w Triathlonie (23-24.7.2016)
Molly Barker Szybki Mózg - bieg 2 w Lasku Bielańskim (20.5.2015) Krakowskie Spotkania Biegowe - Bieg o Puchar RMF FM (18.4.2015) rajd przygodowy
Bieg Kwitnących Ogrodów 2. Go! Bieg we Wrocławiu (11.4.2015) dieta śródziemnomorska Miasteczko Biegowe 7. PKO Festiwalu Biegowego (9-11.9.2016)
Bieg Wiosenny w Parku Śląskim w Chorzowie (13.3.2016) Klub Zadyszka Bieg Czterech Generałów 15. Półmaraton Hajnowski w Białowieży (16.5.2015)
Zimowy Półmaraton Gór Stołowych Anna Rogowska trener 4. Bieg Tarnogórski w Tarnowskich Górach (21.6.2015)
Runmageddon Games w Giżycku (14.11.2015) wykład 9. Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki (23.4.2016) Enea TriTour Challenge Woman Run w Poznaniu (8.3.2015)
Monte Kazura w Warszawie - runda 1 (12.4.2016) Szybko po Woli 2015 - bieg 1 (22.3.2015) 30. Maraton Budapeszt (11.10.2015) Biegowe czwartki z Maratończykiem w Legnicy (25.6.2015)
2. Księżycowy Cross w Ozorkowie k.Łodzi (13.2.2016) Michał Kaczmarek Bieg z jajami w Lublińcu (6.4.2015) Kobiety na 5-tkę w Lgoocie Murowanej k.Zawiercia (28.11.2015)
Bieg dla Słonia w Parku Śląskim (26.6.2015) 1609 m Zimowy Trail Kamieńsk (6.2.2016) Triada Majowa w Częstochowie
4. Bieg Zimowy w Kłobucku (3.1.2016) Runmageddon Rekrut w Ełku (25.6.2016) X Maraton w Starej Miłośnie 9. Radomski Maraton Trzeźwości (26.10.2014)
Etixx Silesiaman Duathlon w Katowicach (10.4.2016) 31. Vienna City Marathon Biegowy Mikołaj w Sklepie Biegacza w Łodzi i Gliwicach (6.12.2016) Krynica
reklama Perun SkyMarathon w Czechach (7.5.2016) 2. Mistrzostwa Polski w Maratonie Nordic Walking w Osielsku (11.4.2015) Bieg z sercem WOŚP w Chorzowie (11.1.2015)
Koleżeński Krak Maraton Bieg do Słońca Grand Prix CITY TRAIL we Wrocławiu i Katowicach (28-29.3.2015) 18. Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie w Kretowinach (2.7.2016)
Triathlon Lwa 4. Gliwicki Bieg Orkiestrowy (11.1.2015) Runmageddon Rekrut w Sopocie (11.4.2015) Pokaz filmy „Dymus. Dokument” w Łodzi (22.6.2016)
ach to Ty! w Katowicach (23.3.2016) MŚ IAU Tarnogórski Półmaraton 32. Maraton Wrocław (14.09.2014)
Bielawa Bieg Mikołajów i Mikołajek Peter Jacobs DOZ Maraton Łódź Z PZU (16-17.4.2016)
Mikołajkowe Biegi Uliczne Koniczynka Trial Marathon Bieg Dziecka w Warszawie - Wawrze (30.5.2015) Grand Prix Jury
19. Międzynarodowy Bieg Uliczny Cypr (19.3.2017) Życiowa Dziesiątka o Puchar Radia RMF FM w Krynicy i Muszynie (10.9.2016) Trójmiejski Ultra Track w Gdynii (25.7.2015)
4. Koniczynka Trail Marathon w Ojcowie (8.5.2015) Runner's World Super Bieg w Bielawie (24.7.2016) Polar Bear Marathon Agnieszka Jerzyk
TCS New York City Marathon 34. Bieg Soczewka z BOP Kwietny Bieg Harpagańska Dycha
Piątka Wigilijna w Warszawie (20.12.2017) 2. PZU Maraton Szczeciński (26.6.2016) Mila i Piątka z Piłsudskim w Warszawie (12.11.2016) Biegam i pomagam
Bieg Fair Play w Katowicach (13.6.2015) Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich - runda 5 (5.3.2017) 2. Białołęcki Bieg Wolności w Warszawie (10.12.2016) Cztery Pory Roku
Bieg Tropem Wilczym w Łodzi (28.2.2016) Tropiciel 4. Ogólnopolski Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów w Lisowicach (1.5.2015) Rybnicki Półmaraton Księżycowy
Pomagam Bardziej Zaporowy Maraton młodzież Tesco Dzieciom
36 km Rock ‘n’ Roll Maraton Madrid (26.4.2015) Herbilife Ironman 70.3 Gdynia Piekarski Bieg Długodystansowy im. Jana Pawła II
2. Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej w Supraślu (25.2.2017) Dycha na 5 w Piątkowisku (12.6.20160 Minimaraton im. Piotra Gładkiego bieganie naturalne
Koralowa Strefa Dziecka w Krużlowej Wyżnej (18.5.2015) Bieg Górski w Parku Śląskim w Chorzowie (12.4.2015) 2. Bieg Gajusza im. Julii Gajzler w Łodzi (11.12.2016) bieg ulicą piotrkowską rossman run
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2015- runda 3 Nowa Sól Twardziel Świętokrzyski 3. Ultra Kamieńk (6.8.2017)
Manufaktura Zdrowia w Krakowie Bieg po Choinkę w Lublińcu (17.12.2017) Janusz Wąsowski Festiwal Spełnionych Marzeń
3. Białołęcki Bieg Wolności w Warszawie (10.12.2017) Borzęcińska Dycha w Borzęcinie (17.9.2016) Bieg na Jaworzynę 10k Parking Relay w Warszawie (6.1.2017)
8. Bieg Kazików w Radomiu (8.3.2015) PZU Panewnickie Dzikie Biegi w Katowicach (11.10.2015) 5km
maszerowanie śnieg Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki (26.10.2014) ubiór
3. Łabędzki Bieg Po Ćmoku w Gliwicach (12.1.2018) City Trail w Olsztynie i Trójmieście (3-4.10.2015) maraton boston Jarosławiec
Brooklyn 11. Bieg ze Światełkiem Maltańskim w Poznaniu (22.1.2017) 8. Bieg Ursynowa Park im. Józefa Piłsudskiego (Na Zdrowiu) w Łodzi
Warszawa Nocą - etap 1 (23.11.2016) 1. Bieg Powstania Styczniowego w Kucharach Żydowskich (25.1.2015) 6. Bieg Noworoczny w Warszawie (13.1.2018) Małgorzata Ołpińska
Przemyska Piątka dla Hospicjum (17.9.2017) Łódzkie BIegi Górskie 2018 - runda 4 (18.2.2018) Górska Przygoda w Wiśle (14.11.2015) Ultra Kamieńsk w Kamieńsku (3.10.2015)
City Trail w Warszawie i Szczecinie (17-18.10.2015) SALOMON Ultra-Trail poznań pólmaraton 3. Bieg Nadodrzański w Racibprzu (8.1.2017)
Bupa Great Run Manchester Bieg na Szczyt 20. Międzynarodowy Rudzki Bieg 12-godzinny (28.4.2018) 11. PZU Półmaraton Warszawski (3.4.2016)
8. Limanowa Forrest w Limanowej (3.7.2016) Warszawie i Szczecinie (19-20.3.2016) 1. Maraton Podhalański w Nowym Targu (25-26.7.2015) 6. Bieg Świerklaniecki w Świerklańcu (23.8.2015)
Memoriał Henryka Puzonia przetrenowanie Górskie MP Nordic Walking Ogólnopolski Bieg Przełajowy w Czeladzi (11.7.2015)
CITY TRAIL we Wrocławiu i Katowicach 25-26.2.2017) Maraton Na Raty w Siemianowicach Śl. - finał (30.8.2016) Sandra Perković Półmaraton Chmielakowy
Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty Niebieska Fala 3. Bieg Wdzięczności w Warszawie (4.6.2016) Bydgoszczy i Szczecinie (10-11.12.2016)
Bieg na Zamek Grodno 21. Żoliborski Bieg Mikołajkowy w Warszawie (4.12.2016) 12. Bieg Rzeźnika z bazą w Cisnej (4-5.6.2015) 8. Sądecka Dycha o Puchar NEWAGU (25.9.2016)
Warszawski Triathlon Zimowy (17.1.2015) 1. Półmaraton Piastowski we Wrocławiu (25.10.2014) 6. Maraton Opolski (8.5.2016) Spotkanie z trenerami Biegu Stulecia w Warszawie (21.2.2017)
Kleszczewska Terenowa Piątka GP Dziewiczej Góry w Biegach Górskich - bieg 4 (8.11.2014) Olga Kalendarova-Ochal UltraMan Triathlon
Cortina Sky Race w Cortina d'Ampezzo (23.6.2016) Maraton Prezesa Sebasian Polak Bieg Rotmistrza Witolda Pileckiego w Warszawie (20.09.2014)
Półmaraton Grudziądz Galaxy Active Wear Niepołomice 3. Biegi w Szczawnicy (25.4.2015)
Liga Czystych Biegów Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim w Gdyni (11.11.2016) 23. Bieg im. Józefa Piłsudskiego 1. Regatta Run Cross Krostoszowicki (27.12.2015)
6. PZU Festiwal Biegowy - Bieg w krawacie (11.9.2015) PTTK Gra miejska – Odkryj Katowice! (8.2.2015) ON the Run by PGE w Warszawie - bieg 4 (22.4.2015)
Ultramaraton Trzech Koron 5. Bieg Świętych Mikołajów w Bytomiu (2.12.2017) Cross Czwórki w Dąbrowie Górniczej (26.10.2014) Józef Pawlica
Gdańsku i Łodzi (13-14.2.2016) Nike Lunar 2 Flyknit 3. Dycha na Piątkę w Piątkowisku (31.5.2015) limity czasowe
Bieg Nocy Listopadowej w Warszawie (29.11.2015) InterContinental Tower Run w Warszawie (17.5.2015) 23. Półmaraton Mleczny 13. Bieg Katorżnika w Lublińcu-Kokotku (12.8.2017)
1. Ultramaraton 24h Leśna Doba w Pabianicach (14-15.10.2017) 6. Walny Bieg Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro (20.1.2018) Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25 km (13.3.2016) Urban Trail Run w Warszawie (14.8.2016)
5. Bieg Tropem Wilczym we Wrocławiu (26.2.2017) Cross Maraton Pustyni Błędowskiej oraz Półmaraton Suhara Maratonu Sztafet Electrum Ekiden w Białymstoku (11.6.2016) siatkówka
Bieg Śnieżnej Pantery w Zawoi (14.3.2015) Półmaraton Oleszyce Glasgow Noc-Zima-Góry w Jagodnej (7.1.2017)
3. Kołobrzeg Maraton (2.5.2015) Charytatywny Cross Wiecha Bieg o Memoriał Jana Pawła II 25. Bieg Jagiełły
13. Krakowski Bieg Sylwestrowy (31.12.2016) wiązowno 10. Bieg ENTRE w Warszawie (22.11.2015) 7. Bieg Fabrykanta w Łodzi (26.8.2017)
Puchar Maratonu Dbam o Zdrowie OSHEE Bieg na 10 km w Warszawie (24.4.2016) Ustrzuki Dolne 5. Cross Trzebnicki (18.2.2017)
Cud nad Wisłą Bieg Świętojański w Gdyni (19.6.2015) Gliwicka Parkowa Prowokacja BIegowa - finał (13.12.2014) Nocny Bieg Dwóch Szczytów
3. Marsz NW Chodźmy prawidłowo Lubliniec Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu w Szymbarku (20.9.2015)
EXPO 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego (24-25.3.2017) 25. Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności 3 Maja (3.5.2015) 14 minut Wieliszewski crossing - ZIMA (31.1.2016)
10. Cieszyński FORTUNA Bieg 7. Bieg Sylwestrowy w Koszalinie (27.12.2015) Sudecka Żyleta (17.2.2018) Puchar Polar Sport
Otwarty Bieg Noworoczny Varsoviada 2017 - bieg przełajowy (10.11.2017) 5. Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno (1.5.2018) Marek Hebda
Silesiaman Triathlon w Katowicach (30.8.2015) Bieg SZPOT 10 km w Swarzędzu (10.5.2015) Karol Dzieciątko Półmaraton Termy
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 10 (31.10.2015) Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego 3. Piknik Sportowy Biegamy z Sercem w Gliwicach (17.5.2015) Chudy Wawrzyniec w Rajczy (8.8.2015)
Mainova Franfurt Marathon (29.10.2017) Bieg Opaleńskich Feliks Piwowar 26. Gorlicki Bieg Sylwestrowy
14. Maraton Energetyków w Bytomiu (7.8.2016) Blamann Vertical w Tromso (31.7.2015) Wigilijny bieg dla Wiktorii na Śląsku (17.12.2016) 10. PKO Poznań Półmaraton (26.3.2017)
7. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w Lubinie (27.11.2016) Susan Hewer Pucharu Polski Nordic Walking Vilnius Marathon
5. Pogrom Wichra Mariusza Szaflika (22.8.2015) Mariano Mastromarino Skała Katar
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - runda 4 (28.4.2018) NorafTrail 3. PZU Maraton Lubelski (10.5.2015) Cieszyn fortuna
Mamie Konneh-Lahun Bieg Pamięci im. gen. Błasika w Warszawie (19.8.2017) Jan Mela 28. Bieg Ożarowski im. Janusza Kusocińskiego (4.6.2016)
10. Visegrad Maraton z Podolińca do Rytra (21.6.2015) 7. PZU Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę w Zakopanem (18.10.2014) Świnoujście Puszczykowski Bieg Po Ciacho
Panewicki Dziki Bieg W Pogoni za Bobrem 5. Tarnogórski Bieg Przełajowy w Tarnowskich Górach (18.6.2016) Marsz Śledzia
Śląski Czterobieg Zimowy Prime Food Przechlewo Łeba Barbarian Race w Ustroniu (30.9-1.10.2017)
4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski (15.10.2017) posiłki Aleksandrowski Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego najniższe progi cenowe
37. Bieg Lechitów w Gnieźnie (14.09.2014) Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w Zielonej Górze (27-28.6.2015) Horror Run (29.10.2016) Pierre-Michael Micaletti
Wioletta Frankiewicz 2. Zakopiański Bieg Niepodległości (11.11.2016) Mistrzostwa Europy Biegi Dzieci
Grand Prix Warszawy 2015 - bieg 7 (3.10.2015) 2. Bieg Nocy Listopadowej w Warszawie (3.12.2016) 4. Wielka Ursynowska w Warszawie (30.8.2015) Powrót Augusta Jakubika z biegowej pielgrzymki Santiago de Compostela (29.7.2016)
Amatorskim Mistrzostwom Polski w biegu na 1 milę w Warszawie (7.10.2017) Tokyo Marathon 3xŚnieżka Leśne Run - LATO w Zabrzu (18.7.2015)
Wojciech Staszewski 2.Górska Pętla UBS 12:12 w Brennej (28.3.2015) Dziwnów Mistrzostwa Polski Hill Nordic Walking
Szklarska Poręba Biegi i marsz nordic walking z okazji 593. Urodzin Łodzi (30.7.2016) koszulka finiszera płuca
Bieg im. Władysława Hrabiego Zamoyskiego Grand Prix Żoliborza - 5 km (16.4.2015) 2. Bieg Sądeczan w Starym Sączu (9.8.2015) Dariusz Chorużyk
Bieg w poszukiwaniu św. Mikołaja Bieg 7 Dolin 100 km w Krynicy (12.9.2015) 44. BMW Berlin Marathon (24.9.2017) Andrzej Gałązka
nawadnianie Tomasz Mikulski 4. Bieg Fabrykanta w Łodzi (30.08.2014) Leśne Run w Zabrzu - Wiosna (11.3.2017)
Piotr Szumliński EKG Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Sztafeta 20 Października
Biegi Przełaje o Puchar Dyrektora MOSiR - Wiosenny Cross w Łodzi (25.3.2017) Rafał Czanecki Bieg kibica 8. PKO Festiwalu Biegowego (10.9.2017) Grand Prix Łodzi w Biegach Górskich - runda 2 (17.12.2017)
Parkowe Hercklekoty w Chorzowie (14.2.2015) 2. Bieg Wegański w Warszawie (10.5.2015) Dębowy Włóczykij Bieg Wdzięczności w Warszawie (6.6.2015)
14. PKO Cracovia Maraton w Krakowie (17-19.4.2015) 5. Biała Biega w Białej Podlaskiej (12.6.2016) Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - runda I (13.12.2014) Andrzej Starzyński
4. Bieg Niepodległości w Jeleniej Górze Letni Bieg Piastów w Szklarskiej Porębie (29-30.8.2015) Icebug Winter Trail PKN Orlen
Wtorki Biegowe - Maraton na Raty w Siemianowicach Śląskich (25.8.2015) Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan 49 (17-19.4.2015) Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie Sztafeta Papieska Lisowice - Wadowice (15-16.10.2015)
Biegiem na urodziny Marszałka w Łodzi (8.12.2017) rajd katowicki Bieg Kościuszki w Katowicach (27.9.2015) Gryfny Bieg
Parkrun Łódź 2. BMW Półmaraton Praski w Warszawie (30.8.2015) Men Expert Survival Race w Warszawie (19.6.2016) Bieg Wielkich Serc
Bieg Białej Wstążki w Parku Śląskim Chorzów (28.11.2015) 15. Bieg na Pilsko w Korbielowie (12.7.2015) Zimowy Bieg Świetlików w Krakowie (17.12.2016) Transjura
4. Bieg Ordona w Warszawie (4.9.2016) Ilia Markov plebiscyt Wycie Szakala o Północy w Łodzi (23.08.2014)
9. Bieg Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku (11.6.20160 ENEA POZnan* Triathlon Szybki Mózg 2015 - finał na Ursynowie (14.10.2015) Biegnij Warszawo (4.10.2015)
Krakowskie Spotkania Biegowe - Bieg Par RMF FM (18.4.2015) Grzegorz Zwierzchoń Paulina Buziak 2. Harpagańska Dycha w Sosnowcu (29.3.2015)
dieta wegańska Michael Wardian Bieg Wiosenny w Parku Śląskim w Chorzowie (15.3.2015) Klubokawiarnia Jaś & Małgosia w Warszawie
Bieg Deptaka Dla Kobiet 16 Cross Wiosenny w Rybniku (2.4.2017) Zimowy Półmaraton Gór Stołowych w Karłowie (20.1.2018) Anna Szyszka
4. Bieg Tropem Wilczym w Warszawie (28.2.2016) Runmageddon Hardcore pod górę 9. Maraton Beskidy i MP w Maratonie NW w Radziechowach (5.11.2016)
Energetyczna Dycha Monte Rosa Sky Marathon Szybko po Woli w Warszawie - bieg 1 (6.3.2016) 30. Maraton Piasków Michała Głowackiego
Biegowe spotkania z historią w tle krem Red Bull X-Alps Salzburg - Monaco (5-17.07.2015) Bieg Lisów
2. Leśny Cross Niepodległości (8.11.2014) dojazd Michał Kiełbasiński Bieg z Klasą
Bieg dla Słonia w Warszawie (24.6.2016) Grand Prix City Trail w Olsztynie 17. Bieg Niepodległości 11 Listopada w Warszawie (11.11.2014) 4. Biegowa Bitwa o Łódź (6.6.2015)
Runmageddon Rekrut w Gdyni (11.9.2016) Podziel Się Kilometrem X-Alpine 9. Riga Half Marathon
Sławomir Szczęsny 32. Bieg Chomiczówki i 10 Bieg i Puchar Bielan w Warszawie (18.1.2015) Biegu Instytutu Lotnictwa BIeg Mikołajkowy na Kabatach w Warszawie (6.12.2014)
Halloween Run Częstochowa Perła Paprocan w Tychach (22.3.2015) 2. Monsun Krostoszowickie Kilometry Niepodległości (11.11.2016) Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza
Koleżeński Sporting Maraton Leszno Bieg do Ula Grand Prix City Trail we Wrocławiu i Katowicach (31.1 - 1.2.2014) 18. Maratona Internazionale Ravenna Citta D’Arte (13.11.2016)
Żukowska Arłamow Erem Cup Triathlon Serock 4. Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w Krynicy (12.9.2015)
Runmageddon Rekrut w Warszawie (20.8.2016) pokazy (9-11.9.2016) Yukon Artcic Ultra Adam Klein

Strony

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce