Nowe przeszkody Survival Race – zobacz! [AKTUALIZACJA]


Opublikowane w czw., 14/03/2019 - 12:51

Trwają zapisy na szósty sezon miejskiego biegu z przeszkodami, który startuje w pierwszy weekend czerwca w Poznaniu. Wydarzenie coraz bliżej, a na horyzoncie pojawia się coraz więcej nowości na trasie wszystkich trzech dystansów biegu.

W ostatnich tygodniach Organizatorzy zaczęli odsłaniać karty nadciągającego wielkimi krokami szóstego sezonu. Na trasach w Poznaniu i we Wrocławiu pojawi się zupełnie nowa przeszkoda, która do tej pory nie zagościła jeszcze na żadnym z polskich wydarzeń: konstrukcja z szynami i przejazdem tyrolkowym pod nazwą SZYNOCIĄG. Niespodzianka wpadła też do pakietów startowych - każdy uczestnik oprócz standardowej paczki z survivalową koszulką i gadżetami otrzyma także pakiet suplementów ze sklepu Formotiva.

Na kolejne nowości nie trzeba było długo czekać. W tym roku odświeżony zostanie MONKEY BAR - instalacja ze śliskimi szczeblami uzyska nowy wymiar w postaci… 35 metrów długości! Tutaj trzeba mieć naprawdę mocny chwyt i silne barki, by pokonać cały dystans w zwisie.

Trasę urozmaici także RUROWŚLIZG. Weterani imprez OCR mogą kojarzyć tę konstrukcję z biegu Runaway - Polski Uciekinier. Najpierw należy się wspiąć na szczyt po pochyłych, kilkumetrowych rurach, a następnie zejść w dół po chwiejnych drabinkach. Przeszkoda zweryfikuje stabilizację, zmysł równowagi i mocny chwyt!

A to jeszcze nie koniec tegorocznych niespodzianek od Survival Race. Następna nowa przeszkoda szóstego sezonu zostanie odsłonięta już jutro!


AKTUALIZACJA

Kolejna nowa przeszkoda ujawniona!


W kolejnych tygodniach też będzie na co czekać - Organizatorzy zapowiadają kolejne asy w rękawie i stawiają na różnorodność. Ale nie zabraknie również survivalowych klasyków - jak chociażby kultowa rampa - na których nowi uczestnicy będą mogli przetestować swoje możliwości, a stali bywalcy sprawdzić swój progres.

Z przeszkodami Survival Race w Poznaniu i we Wrocławiu może zmierzyć się każdy - niezależnie od kondycji i siły. Trzy dystanse zróżnicowane są pod względem długości i ilości przeszkód, a jeśli przeprawa przez którąś z nich okaże się zbyt wymagająca, można ją ominąć, wykonując karne burpees. Na najambitniejszych czeka specjalna fala LEGEND, w której można walczyć o podium i cenne nagrody. Powróci również specjalny tor zaprojektowany z myślą o najmłodszych uczestnikach - Survival Race KIDS!

Po kolejne nowości i porządną dawkę motywacji wpadajcie na oficjalne kanały miejskiego biegu z przeszkodami: stronę na Facebooku, Instagram czy specjalną Grupę Trójkąta Mocy.

Zapisy na Survival Race 2019 trwają na www.survivalrace.pl - wciąż można wziąć udział w akcji organizowanej z portalem Zrzutka.pl i zdobyć darmowy bilet dla swojej drużyny lub zarejestrować się ekipą powyżej 5 osób i zgarnąć zniżkę grupową.

Survival Race startuje 1-2 czerwca 2019 na terenie malowniczej Malty w Poznaniu. Zakończenie szóstego sezonu świętować będziemy 21-22 września 2019 nad kąpieliskiem Morskie Oko we Wrocławiu.

źródło: Survival Race

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce